Чи варто поспішати придбати квартиру дочку, яка вибрала малокоманду?

Не шкода батькам не шкода. Тим не менш, якщо у них є тільки один. Але часто бажання подарувати дитині найкраще тільки запобігає побудові нормальністьй Прийміть, що батьки готові дати останні, така дитина буде затребувана у дорослому віці. Тексти пісень, а це означає: Чи може це зробити щось добре?



Мій чоловік і я зробив все так, щоб наша тільки дочка Світла не потребувала нічого. У дочку жили різні часи, іноді жили краще, іноді гірше, але кожен вільний пенень спробував інвестувати в дочку. І тепер вона виросла і не хоче говорити нам, пише Лідія Івановна.



«Коли вона була школяркою, ми взяли її до гімнастики, плавання та музики. Збережений на все, щоб оплатити будь-які муси, доки дочка розвивалася і живила цікаве життя. Тоді вони давали вищу освіту.

«Ми сподіваємось, що Sveta буде добре працювати, будувати кар’єру, підтримувати себе і допомогти нам. І там, Бог послухає, він буде зустріти гідну людину, з якою він створить сім'ю і дасть нам онуки. Eh, плани, плани!

(Романія)

Тим не менш, 26 її дочка зустрілася з хлопцям, вона була про маррі. Вона мала відносини до того, що вона не закінчилася. А потім вона відразу ж вирішила перейти до реєстру. Ми просто отримали боргу після купівлі окремого будинку. Вони не хочуть, щоб вона була кальмаром, але мати дах над головою.

«Мій чоловік і я проти дроби, бо це занадто рано. Ми не хотіли, щоб наш майбутній син-в-право. Просте хлопчика з села, без нормальної освіти і не перспектив. Що можна подарувати їй? Як він планує забезпечити сім'ю? ?



«Бу дочку вирішив, що це єдина людина, яка б маррі. Я приніс йому в квартиру, ми купили за все. У майбутньому сина-в-праві не може годувати її. Ми допомогло допомогти з грошима і продуктами. По суті, Мій чоловік і я їх побачила.?

«У нас було маленьке весілля. Незважаючи на те, що цей захід знову впав на наші плечі, а батько-в-правий ледь скочить оплатити половину бенкету. Чоловік повинен наполягати багато, щоб і раніше влаштувати сина-право на більш-менш толерантну роботу.



«Весь цей час ми відчували, що наша допомога була оцінена. Як це зробити без нас? Але без подяка Ми не побачили. Коли, скориставшись нашим сином-правом, ми припинили допомогу у покращенні нашої ситуації і заощаджуйте гроші на старі роки, попадали на частину нашої дочки. Виявилося, що ми ніколи не хотіли її щастя, і ми не хотіли її чоловікові прийняти її. І якщо вона слухала нас, вона залишалася у дівчат.

«Коли ми не дозволяли їй сина-завдяки бути зареєстрованими у своїй квартирі, Света припинила спілкування з нами в цілому. Ми не будемо давати. Ви пишете цей loboshaker сьогодні, і завтра він не хоче розлучення і претензію частини квартири? Але дочка не звертається до наших слів, але вона слухає її чоловіка у всьому. Я не розумію, як ви можете досягти її ..., – перепланована Лідія Івановна.



Здавалося б, що відносини між сином Світлани та батьками не розвивалися. Зроблено зв’язок між членами сім’ї складніше. Тому вам необхідно знайти спільну мову і поважати вибір вашої дочки, або продовжувати накладати свою точку зору на неї. Але другий спосіб малоймовірно привести до будь-якого доброго.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное