Чому Umberto Eco називає тих, хто постійно збирає фотографії на телефоні

«Всі я шукав миру, і в одному місці я знайшов його, в кутку з книгою». – Умберто Еко Відомий філософ часто відображає на сучасному світі. Він примітив, що з появою нових технологій люди стають ще більш привабливими від реальності. Що він бачить? цифровий Umberto Eco - Редакція "Сайт" Розкажіть в цій статті.



GettyImages цифрове покоління За допомогою прохолодної камери на телефоні є прохолодно. Сучасні смартфони можуть повністю замінити камеру для аматорської фотографії. Крім того, телефон легше перенести в кишеню або сумку, він не займає багато місця. Похід кудись, можна взяти багато фотографій, щоб пам'ятати. Неважливо, де ви, камера завжди під рукою.

р.

Крім того, з приходом інтернету є більш віртуальне спілкування. Люди діляться фотографіями, відеоролики, кладуть їх на сторінках в соціальних мережах. Тепер, насправді, будь-який може бути медіа-роз'ємом. Вам просто потрібно захопити захід і натиснути кнопку «Роздійти на сторінці».



«Взяти відео або фотографії тільки для розміщення в Інтернеті. Більше і більше людей не думають про щось інше, коли вони розкривають інформацію про події. Таким чином, вони не здатні зрозуміти, що дійсно відбувається перед очима, говорить Umberto Eco.

Умберто Еко контактує з реальним світом говорить, що люди люблять привернути увагу до себе. Ви повинні взяти фото так, щоб кожен міг бачити, як хтось відвідав Париж, пішов на майстер-клас, до лекції або просто пішов за пробіг. На жаль, більшість людей не роблять цього для власного розвитку. Вони візьмуть пару картин, які покажуть про те, як вони зроблені. Немає нічого неправильного з цим. Але це сумно, щоб зрозуміти, що в сучасному світі так багато зроблено лише заради іншого.



У зв'язку з постійним бажанням фотографувати все для пам'яті і поставити в інтернет, важко жити в самому моменті, насолоджуватися ним повністю. Він відволікається від камери, телефону і думки про те, як інші сприймати це фото. Як схуднути з реальним світом. Не в сенсі, що людина нічого не помітить. Так само пропускає «гере» і «нині».

849004 Р

Я розповіли про різні аудиторії, як я припинив фотографію в 1960 році. Після однієї поїздки до французьких соборів, коли я фотографував себе божевільним. Коли я отримав додому, я мав бюнт дуже медіокрем фотографії перед мною, і я не міг пам'ятати, що вони показали. Я прокинув камеру, і на наступних поїздках я пам'ятав тільки те, що я бачив. А як фізична пам'ять, так і для інших, ніж для себе, я купив великі листівки. й

Umberto Eco Механічна Синдром очей відноситься до цього явища як «морий» синдром механічного очей. Він каже, що це явище в сенсі робить людей байдужими один одному. Автор також зауважив самопізні мотиви такого наміру.

«У Сан-Лео» під час святкування від міської адміністрації я підготував переоснащувати пейзажі Монтефельтру. Але деякі три юні чоловіки тримають сліпучу мене з спалахами своїх камер. Я повинен хірургувати їх, щоб слідувати правилам доброго способу. Варто звернути увагу на те, що в обох випадках «блідери» не були папаразиті, але, ймовірно, були освічені люди, які добровільно приходили до прослуховування лекцій на певній темі.

р.

Зважаючи на те, що ці люди захотіли лише захопити захід. Скоріше за все, щоб поставити в Інтернеті пізніше. Про те, що вони говорять. Вони прийшли лише пам'ятати своїх телефонів, які вони побачили своїми очима.



Можливо, ми повинні слухати слова італійського філософа. Ми не помітимо, як інформація, інтернет і технології відволікають нас від реального життя. Вам потрібно дізнатися, щоб захопити момент, щоб насолоджуватися ним. Це єдиний спосіб життя. Звісно, ви можете взяти фотографії для пам'яті, поділитися ними десь в соцмережах. Однак це не варто зловживати, все потрібно вимірятиТак ви не втратите себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное