Амулети з каменів в подарунок друзям, щоб привернути удачу і спокій в рік Білого Металу Бульба

Коли я дізнався, що пінгвіни дають гальки до своїх пар як ознака вдячності і ніколи не частина знову, я любила ці істоти з усім серцем. Тексти пісень, а це означає: Чи не дивно, що є романтика в дикому? Але людина навряд чи буде щаслива з бруківкою в подарунок, я думав, поки я побував на YouTube каналі, де люди роблять прості і красиві вироби з каменів.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Зробіть елемент інтер'єру для будинку або подаруйте другу прикрасу бобі на Новий рік - ви вирішите. І в компанії дітей зробити такі вироби ще більш веселими. Ця краса нагадує мені деякі амулети. Так буде. 2021 рік Білого Була, символ землі. Так цей оригінальний подарунок символізує спокій і удачу.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Камені, дорогоцінні або ні, пов'язані з гачком, дротом, і макраме. Все це виглядає просто казково, але не всі здатні виконувати складні техніки. Так що я розповім вам, як зробити однаково цікавим способом, який навіть дитина може впоратися з.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Все, що потрібно для виготовлення - це пара гальок, не обов'язково однакова форма. Ще цікавіше, коли камені різні. Вам потрібні танцети, ножиці та нитки. Деякі приймають шкіряні клапті, хтось віддає перевагу обмотувати вовною ниткою. Органічно виглядає камінь з цікавим малюнком.



Вам потрібно.
  • камінь
  • шкіра-корд
  • свінгери
  • канцелярія


  1. Складіть край шнура навпіл і накладіть його на камінь. Натягніть решту шнура через цю петлю. Лінія шнура в кутку з вушками. Не пропустіть шнура. Для зручності можна закріпити стрічку.



  2. Затягніть шнур добре і перехрещіть його вниз. Потім отримайте мереживо до каменю. Він робить хрест.



  3. Ще раз знову кладемо шнур на лицьову сторону і намотайте кінець в петлю посередині гілочками. Тепер шнур знову повертається.



  4. За каменем загортають паралельно і тільки перед шнурками. Ви перетворите її, в петлю і знову вгору. Знизу в петлю і вниз. І так, поки не закінчиться гарний візерунок або мережива.



  5. Переконайтеся, що мережива плоска. Перемістити його з танцами при необхідності.



  6. Наріжте залишки шнура з канцелярським ножем, і прихуйте їх на спині каменю. Все правильно, подивіться на красу!





Цей майстер-клас та інші методи змотування каменів можна знайти на каналі Aurapim Vorasopan. Відео уроків дуже докладно, тому немає сумнівів, що це буде працювати вперше. Попереду.

https://www.youtube.com/watch? v=RIT4eSB54Ко

Я люблю це ремесла. Як візерунок, так і камінь може бути різним. Так ви можете дізнатися, щоб зробити не тільки амулети, але і розкішні прикраси своїми руками. По суті, подарунок, виготовлений своїми руками, має неймовірну енергію. Ви не можете купити один в магазині. Ви хочете, щоб ідея?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное