Це правда, що турецька кава краще, ніж кавова машина?

Я ніколи не був каву, щоб зачепити себе. Це завжди напій, який я хотів пити просто для задоволення. І старше я отримую, чим більше уваги я почав платити. якість, смак і запах кавий



GettyImages Кав'ярі бексони його в'ялення аромату, вони хочуть насолоджуватися. Тексти пісень, а це означає: І магія відбувається в момент приготування улюбленого напою. Для мене це довге був особливий ранковий обряд. Чому люди? Я люблю каву так багато. І іноді вони не можуть відмовитися? Ми будемо говорити про це сьогодні.

Відомий російський поет і письменник Дмитро Воденников написав:

«Дуже моя кава». Я пишу її сороками. Коли перша сім'я впала ("відмова"). Пити розчинним, потім пити з Турка, потім розчинити знову; пити з молоком, пити чорною, пити з цукром, пити без цукру; на площині я завжди замовляє каву. Кава кладе мене до сну, каву мене догори, кава смакувала добре.



GettyImages Кава обіцяє зрілість, кава не обдурила. Це єдиний любовний напій. Як Трістан і Ізольде. Як Римо і Джульєтта, актор і Агіллі. "Чи є кава кудись?" - "Чи хочете кава в ліжку?" Між двома фразами є любов'ю. (В дорозі, в кінці трагедії, Джульєт був отруєний чай.)

Кава не переносить середнього роду. Пушкінська кавова кава. Кава Tolstoy drank. Гармс. В кінці кави знижує ймовірність розвитку хвороби Паркінсона і дементії. Тепер я розповіли, «Дринк шикорій, здоровий».



GettyImages Добре. Річка також море для тих, хто ніколи не бачив моря. Гарбі, Пушкін, Толстий і Harms, hello, Alzheimer. Коли Бог хоче покарати, Він забирає розум. Це застаріле. Коли Бог хоче покарати, він забирає каву. Але Бог є дивним і омніпотентним. У рай ми подаруємо велику чашку різнобарвної мочі, і нам нічого не буде. й

Чому любов кави має кілька причин. Цей напій, що дозволяє їм зберігати оповіщення та енергію протягом всього дня. Крім того, часто збільшується продуктивність людини під час роботи. Деякі люди люблять це. смакий



Як ви знаєте, ці показники залежать від кав'ярняй Арабіка є більш ароматним і кислим. Робуста, навпаки, має виражену фортеця. Щоб зробити смак напою збалансованим, обидва сорти змішують в різних пропорціях. Найчастіше можна знайти співвідношення 50: 50. Але, наприклад, я віддаю Робуста більше, тому що кисла арабіка я не люблю.

Вчені з різних куточків світу вивчають одне з цікавих питань: «Для генетичної схильності людини» Я вірю, що це не так, як я впевнений, що смаки можуть змінюватися протягом часу. Але як це насправді працює?



Наприклад, біологи Північно-Західного університету США провели незвичайний експеримент. Спочатку вони умовно ділять всі напої на гірку і солодку. По-друге, дослідники перевірили дані з біобанку Великобританії, а саме анкети, в яких люди дали інформацію про їх раціон.

Порівняти результати з генетичними дослідженнями. Виявилося, що смакові переваги не залежать від генів смаку, але від генів, які асоціюються з психоактивними властивостями специфічних напоїв. Ці властивості відповідають за те, як організм реагує на конкретну речовину.



В інших словах, якщо мова йде про каву, то люди так само люблять. Як вони відчуваютьй Однак на основі цього дослідження можна сказати про алкогольні напої.

Якщо вам подобається пити каву, не забудьте, що все повинно бути в модерації. Я пам'ятаю час, коли я відвертаю 3-4 напої в день, і це здавалося нормально. Але не робіть цього!

Повідомляємо про те, як часто ви п'яте каву і чому ви це робите на першому місці. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное