Чи можна вважати зрадою з дружиною?

Ми робимо всі помилки і робимо гідні речі в житті. Але що я дійсно не розумію, як ви можете зробити недобре рішення про вашу дружину, яка ви живете з усім життям?

"Я знаю, що ви пробачте мене, Sonya." Якщо це не для вас, я вже йду. Я зареєстрував квартиру для сина. І ваші діти не залишать, тому ви не будете залишатися без житла, це слова мого кроку, з яким мій мама жив у шлюбі протягом 30 років.

Р

Неправильне рішення «Мама і stepfather вже ретиред.» Ши 65 і він 72. Його важко ходити, матір його виглядає після нього. Вони проживали в душі, завжди консультувалися один з одним, ніколи не було ніяких незгодних. До останнього часу. Він прийняв мум з двома молодими дітьми 30 років тому, за які ми дуже вдячні.



Моя сестра і я виросла, і ми маємо власні сім'ї. Ми проживали половину нашого життя з нашим степом, і він замінив наш батько. До речі, він також має сина від свого першого шлюбу, наш одноліток. Він не перехрестився шляхами сина.



Минулого тижня мама прийшла до мене не сама, плутати, сумувати. Ми сиділи, щоб пити чай, вона була безшумна протягом тривалого часу, і тільки тоді, коли Коля пішла на прогулянку з дитиною, мій мама сповіщав непристойно. Звісно, що вона була некомфортною, але не було іншого вибору. Вона запитала мене, якщо я можу взяти її, якщо щось відбулося. й

р.

Спочатку я думав, що вона бажала розлучення. Виявилося, що чоловік подав свої документи, будь то подарунок, або заповіт, і присвятив своє рішення. Будинок, в якому проживала, приніс замовлення і затишок, всі ці роки для нього, більше не будинок. Він апологізований і сказав, що він дав квартиру до сина.



Звісно, без даху над головою, мама не залишиться. У нас є багато номерів. Моя сестра і я люблю маму дуже багато, ми не залишимо їх долі. Тільки мама вважає, що вона була зраджена. Не про квартиру, це про чоловіка, який зробив це в секреті. Чоловік жив з, чоловік кохав, був траєктором.

Р

Я думав, що ця квартира була занадто будинок. Проживала в дитинстві та молоді. Я не думав, що мій крок Який чоловік зараз? Не потрібно нічого, і не потрібно. Мій батько завжди думав про нас як дітям.



Що це таке. Молода сестра, коли почула новину, була безмовна. А потім вона тягне себе разом і почала переконувати її мати, щоб перетягнути її stepfather в суд. Я не знаю, що робити в цій ситуації, але мій мама шкода. Це сором'язлива, що вона провела свою молодь на вугрітій слизі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное