Чи варто прощати чоловіка, якщо він очолить і забуває все?

Як ви напевно знаєте, сімейні ситуації Вони абсолютно різні. Хтось одружився і розлучився в пару років. Хтось давно знайомиться, але має успішні відносини вже в шлюбі. Деякі люди мають більш цікаві речі.



Наш читач поділився своїм оповіданням. Це майже ідеальний випадок, коли все в шлюбі починає ходити похил. Але що робити, життя так непередбачувана.

Кожна жінка хоче звичайне жіноче щастя. Я думав, що я був щасливим, і я був його особисто. Я одружився після двох років відносин. Весілля була нормальною, тільки для близьких. Не дуже багато патологів і непотрібних снів.



Після цього мій чоловік і жив протягом 4 років. Ми працювали дуже багато, але нам було добре відпочивати, подорожуючи в різні країни з комфортом. Я думаю, що час, мабуть, найцікавіша частина мого життя. Нові досягнення, сюрпризи та становлення нас як дорослих з унікальними життєвими враженнями.

І після того, як ми прийшли до висновку, що ми бажали і могли б мати один. Проте, людина припускає, і Бог розмовляє, все це сталося самі. Я не відчуваю себе дуже добре. Я думав, що я не можу отримати через акліматизація протягом тривалого часу. Але лікар в лікарні сказав: я чекаю дитини. Збудження цього моменту не може бути застарілим.



Я почав читати літературу. Я шукав більш м'якшого способу, щоб закінчити ці 9 місяців чисто психологічно: зробити вагітність максимально комфортним для нас. З якоїсь причини було відчуття, що хтось може відокремити нас в цей період. Що я шукаю страшні і що я просто не хочу нікого.

729132

Книги допомогли мені зрозуміти себе. Виявилося, що з початку вагітності і до 4-5 місяців дитячого віку чоловік схильний до переживання величезного психологічного стресу, тому він може зробити щось дуже міцним без бажання.

Але ми пішли плавно. Ми не побували про побутові дрібниці. Мій син народився міцний і здоровий. Чоловік продемонстрував себе як близька людина, друг і помічник.

р.

І так, коли малюк був роком, я вирішив піти до родичів. Вона забрала сина з нею, і її чоловік залишив на фермі. Нарешті, я зустрівся з родичами, прогулялася навколо знайомих місць з дитинства. Я мав багато часу, кілька днів. Тому, щоб насолоджуватися природою і чистим повітрям заміського водопілля може бути повільним.

Так сталося, що головна причина мого прибуття брата, не вдалося приїхати. Так, як я зацікавив, я вирішив повернутися на рано. Я запакував і пішов додому. А потім... Дуже неприємний сюрприз. Чоловік приніс ще одну жінку. Право на нашу квартиру.

р.

Не було скандалу. Вона отримала одягнуті і залишила в 2 хвилини. Я не вірю очі. Не зважаючи на те, що дитина з'явилася. Чоловік загубив, що це було лише деякі помилки, і це ніколи не сталося і ніколи не буде знову. Але його голос і жести перетворилися на фон для мене в даний момент. Ніщо не може бути зроблено.

Увечері я повернувся до сім’ї. Він був залізом і болючим, щоб повернутися до де я був всього кілька годин тому.



На місяць й не було дня, коли мій чоловік не прийшов або викликав. Він торкнувся і пригнічений всім: до мене, до сина, навіть до рідних. Він не живе без мене, і мій син, і це просто нещастяна помилка. Мило і нічого більше. Яйця і кричав.

Це сором'язлива, що я любив його, але я не пробачу його. Це не гордість або навіть ревнощі. Я просто розслаблений занадто багато і життя дав мені удар в кишечнику в самий неприпустимий момент. Що робити, що робити? Мама відчуває себе себе, але вона не хоче порадувати: вона говорить, що ви вже дорослі, приймати рішення про ваше життя.



Я не можу це зробити. Немає сенсу субрите. Хочу подякувати мені, що робити. Може бути, ми повинні перетворити цю сторінку і перейти на. Або, навпаки, не дайте і починайте життя новим листом. Хто буде чесним з мною. Може бути з-за кордону, але я не можу вирішити нічого зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное