Чи варто заміжати чоловіка, якщо ви не хочете підняти дитину самостійно?

Помилково кожна людина хоча б раз мала зробити таку помилку, погашення якої стала найбільшим і найважливішим заняттям у своєму житті. Для героя нашої історії сьогодні така помилка була частиною з матір'ю своєї дитини.

Редакція "Сайт" Я не міг ігнорувати історію цього чоловіка, щоб запитати читачів про те, як повернути дружину після розлучення. Хто знає, можливо, ваші слова підтримки будуть заощаджувати солому для нашого героя.

Як повернути дружину після розлучення? Так сталося, що я не зрадився за любов, але тому що мені довелося. З Марина (нині мій екс-дружина) ми зустрілися на день народження взаємного друга. Відокремлюємо, зустрінемо протягом декількох днів, і згортаємо. Кілька місяців тому Марина очікує малюка.

Ми не радіти ідеї шлюбу. Мої батьки наполягають на весіллі. Як дитина повинна виростити в повній родині, а відпочинок не має значення.

р.

Не складно вгадати, що наші сімейні відносини не найкращий спосіб. Зателефонуйте нам: Ми були сусідами.

Не можу сказати, що я не можу шукати дружину. Здавалося мені, що я був навіть сором'язливим, що у нас була дитина разом.



Відразу після шлюбу я хотів відмовитися від цієї ідеї та файлу для розлучення. Але народження сина мій припинив мене. Я вирішив прийняти свою позицію.



Однак з часом ситуація тільки погіршилася. І в кінці стало зрозуміло, що план назвав «любом і постраждати» спочатку збій.

В одній точці ми припинили розмову між собою. Ми знаємо, що це буде гірше для дитини, щоб продовжити зростання такої атмосфери, ніж це буде одним з батьків. Так я закінчився просто упаковкою і залишаючись. У той же день подав заяву про розлучення.



Життя краще. Я відчув безкоштовно і повністю щасливий знову. Але через рік після розлучення я випадково познайомлю свою дружину і не міг вірити очі. Марина стала настільки привабливою, що коли я виглядав на неї, я відразу відчував в любові.



Прогулянка по парку з нашим сином і явним чином новим хлопцем. Я не даю приїхати і зустрітися з цим чоловіком. Чи підходить хороший варіант? І це так зрозуміло, що після всього, Марина не хоче бачити мене.



І ще, кожен раз я пам'ятаю, що долюсна зустріч, я скажу себе не приходячи. Я не можу зупинити мислення про її на добу. Я дійсно хочу, щоб отримати дружину назад і виправити його. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное