Як чоловік відреагував за запитом матері про розлучення, щоб отримати квартиру як спадок

«Повага моєї бабусі доведеться реальним випробуванням для чоловіка. Як тільки ми переїхали з ним, мій мама-в-право згадав свою молодь. Я почав перепробувати мене за руїну свого життя, бо він міг марити жінку молодшою ніж мене і з доврі. Так, коли ми були про те, щоб зробити ремонт, мій мама-в-право назвав сина до серйозної розмови. Я показав йому розлучити мене або він не отримає квартиру.

Іноді може бути настільки сильною, що діти страждають. Бажаєте розповісти історію матері-в-прави, що жертвує щастя сина для себе.



Legacy of the will apartment "Господіваюся, я ніколи не отримав разом з матір'ю." Як студент, мій чоловік від багатої дівчини від розумної сім'ї. Це був ідеальний матч для нього. І ось я дівчина з однопарентної сім'ї, батько якого працює на заводі. Я почав працювати рано, щоб допомогти мій тато, щоб закінчитися. Моя да була знову одружена і я пішов додому.



Я жив з хлопцям на той час, потім ми розбили. Я зустрівся з чоловіком. Він був про маррі свого однокласника, але тут немає весілля. Моя мати-в-правила мене коли-небудь.
Спочатку я спробував поліпшити відносини, але потім я зрозумів, що це було безглуздим. Так я прийняв його.



Наше весілля було модним, без батьків. Мій дад пішов десь з дружиною, мій чоловік не хотів приїхати до заходу. Знаходилися тільки друзі і бабуся чоловіка. Вона любила його дуже багато і лікувала мене добре. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона сказала, що нічого хорошого не сталося з першою нареченою. Вона бажала чоловіка, щоб завжди нести гроші в будинок, і він не був свого роду jerk. Тоді вона сказала, що ми мали яскраве майбутнє перед нами, і що вона була блювотою до її грандіозної квартири, де ми могли жити разом.



Після весілля ми переїхали в оренду квартиру. Моя мама, яку ми ніколи не були дітьми, і якщо вони зробили, вони не будуть хороші люди через мій генетик. Зрозуміло, вона не прийшла до нас. Тільки чоловік завітав матері самостійно, і приїжджав додому.



Моя мама-в-права завжди сказав йому щось про мене, і він зробив справи, сказав, що я був гарною гідною людиною. Починався мій чоловік. В першу чергу я не дозволяв відвідати похорон, це був мій мати-в-право. Всі гості і родичі перетворили чоловіка проти мене. Я не добрий для нього.



Моя мама розповіла чоловіка, що якщо не розлучився мене, не побачить квартиру. І не дайте нам навіть рухатися там разом, або вона роздягає сина його спадщини. Тоді я зрозумів, що це було безкінечно говорити нам, і сказав, що якщо він хотів жити з мене так багато, він повинен тримати орендувати квартиру. Тож я вирішив, що мій мама не змінить її розум. Звісно, я опинився, але лікувати свого сина, як це, і головне, через що?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное