Що робити, якщо дитина приносить кота в будинок, хоча мати капелюхи котів

Що це говорить? Не було щастя, але непогано допомогли. У нашому випадку це невелике. свінгериЦікавий вплив на певні події. Все почалося з конфлікту між матір'ю і дочкою: перша кішка фу, але друга душа в них не хочу. Звісно, ви не можете боротися з матір'ю, але ніде не пішли.



Редакція "Сайт" Ви не любите котів? Ви просто не зможете приготувати правильно! Але насправді ми хочемо поділитися з хвилюванням про те, як шлях вперед, інтелектуальних і дамських істот, які вони є. З принципами та керованим почуттям свободи.

Його кішка Taska приніс додому дорослий Siamese cat Cleopatra. Директор Я знаю. Я попросив її дивитися, поки вона була знята десь в Азії. Cleo був дівчина з персонажем і власними поглядами на життя. Я відразу зрозумів, що матері Завдання не любити її і постійно його в ній.



Спочатку думав, що вона була звичаю, але навіть після того, як кішка звикла і переїхала до життя в кімнаті Завдання, вона продовжила атакувати свою маму ногу, сховавшись і зробивши трохи. Мама кинула її з приводу занадто, що зробив кошеня Siamese ще більш сердитися. Вона почала приймати помста.

Подруга директора переконана Завдання над телефоном, що це неможливо, Клео не може бути Вона завжди йде в лоток і повністю очищається. Здається єдине місце, що вона відчувала сейф, було в грудях Завдання під її капюшоном. Мати була хуторна - кішка зіпсована властивістю, атакувала і постійно гасила.



До того моменту, що живильник і лоток також перемістили в приміщення Workin. «Ви не будете одружитися через це сором'язливі коти!» І через свою роботу! – злодій матері. З вами, щоб її дух не був! У мене немає місця на ногах! Дійсно, Клеопатра не пропустила можливість атаки, вона сіла на амбаш тривалий час. І не соромно, що сусіди називають поліцією.

Завдання довелося взяти Клео з ним на набір. Кіт спокійний. лосини Або скидати в куртку Завдання. Весь час роботи, іноді 10-12 годин. Завдання витрачають стільки часу на набір і зазвичай повернулися додому в темному або навіть на ніч. Закінчуємо цей час.



Відправлення таксі, Cleo purred під її капюшоном, будучи в приємній кішки половину nap. Завдання вводять вхід і відразу відчував присутність когось. Я зазвичай взяв ліфт, але потім я боївся, хтось стояв там, як зло в в'їзді був темним. Вона збивала «Hello» і прогулялася по сходах. Четвертий поверх не вдається.

Вона зловила на третій. Вона спробувала кричати, але сильною рукою відразу закрив її рот. Наступний момент, Завдання збивався і деякі людина худнула весь тіло на її, намагаючись вкрасти її одяг. Все тіло дівчини було взято з страху, вона не могла навіть дихати. І пішов я в бій. Сиамсей



Зайдіть! Аах! Вона зламала від піджак і клацнула на нападнику на обличчі. З сюрпризу він відразу виділив Завдання і вона вичавила так гучно, що вона сама поклала вуха. Світильники пішли на прольоті. Наставник спробував відірвати зло істоти, але Клеопатра не збирався відступати. Вона трохи хуторно і подряпинила скраб до тих пір, поки не кинулася, “Зроби її!” Аах!

Тоді він схожий на туман: сусіди, Клеопатра, схованки під курткою, мамиПоліція. Виявилося, що кішка врятувала завдання від зловживань, і можливо, врятувала життя. Зловмисник вже з'явився в таких епізодах, що поводиться агресивно. Вона побачила, що він відійшов. Він провів на праву око, обличчя сильно подряпини.

851274

Поліція пообіцяв звірити сумку їжі як винагороду за рапс, і один з них, здається, на Завдання гачком. Молодий лейтенант взяв телефон і сказав, що він приїжджає до заяви від Cleopatra. Кіт, до речі, не поранений на всіх, хоча відступ серйозністьДля того, щоб не помітити її від себе. Дуже швидко.

«Ви бачите, мама!» - сказав Завдання, ходячись з аплікацією. Ви сказали, що я не одружився! Подруга режисера, коли вона повернулася, взяла Клео назад, але Завдання вирішив, що вона обов'язково отримає кота. Сиамсе теж. І її ім'я буде Nefertiti. Що це?



Кішки можуть робити багато в моментах відчайу. Завжди пам'ятайте, що це тварина має блискавку і добре орієнтований на темряву. Зазвичай кішки милі, м'які, мереживні і добрі, і якщо вони його, то щось надзвичайне відбувається. Тим не менш, Siamese, ймовірно, трохи більш шкідливий, ніж інші. Ось чому вони люблять!

Таємниця Трохи сердитися, але скраб побачить від плювати. Ми не заохочуємо котів платити, але неможливе не погоджуватися, що це дивовижні істоти з комплексною поведінкою. Ось посилання, тут ми розповімо, що ваше ставлення до котів говорить і чому ви повинні любити їх. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное