Найкращі сучасні серіали, які дивляться навіть скромні чоловіки

Незалежно від того, як з'являється сумне життя, враховуючи песимістичні прогнози експертів про продовження карантину і самоізоляції, ви завжди можете знайти хоча б кілька переваг в ньому. Наприклад, було трохи більше часу для себе і можливість переглянути найкращі сучасні серії.

Сьогодні Хочу поділитися вибором стильних серій, які захоплюють не тільки цікавим сюжетом, але і абсолютно естетичною картиною. Іноді є така держава, яку ви не хочете розводити в десятки детективів або занадто драматичних сюжетів. Я просто хочу, щоб насолоджуватися гарною дією на екрані і розслабитися якомога простіше.



Звичайно, в ті серії, список яких ви знайдете нижче, є певний рівень натягу. Тим не менш, це досить приємно і, безумовно, не підніме рівень тривоги після важкого дня на роботі. Всі права, нехай прийде!



Красива і розслаблююча серія
  1. Ракета 2020



    Багато людей чули про роман. Кен Кесей.й Деякі можуть навіть читати його. Серія заснована на цьому романі. У серії ви можете побачити, як медсестра Mildred Ratched еволюціонує від дуже звичайної леді в реальний соціопат. На додаток до дуже примітним сюжетом цієї солодкої леді можна помилуватися, наприклад, і її неперевершений стиль в одязі.

  2. "Еупгорія 2019"



    Серія - підлітковий вік драми, але вона буде насолоджуватися чоловіками над сороками. Хмарний чесний і щирість головного персонажа буквально перетворює погляд глядача на світ сучасних підлітків. Аститутна людина відразу зловить різницю в сприйнятті цього світу підлітками і дорослими. Глибоке повідомлення серії відмінно підкреслить барвисті красиві кадри.

  3. "Меломанка 2020"



    Про власника вінілового рекордного магазину Роба розповідає досить легкий romcom. Чудовий вибір на п'ятницю вночі. Насолодіться любов’ю та любов’ю головного героя.

  4. "Грати назад" 2020



    Один з останніх проектів з Nicole Kidman. Не потрібно говорити про її бездоганний актор. Але обов'язково варто відзначити роботу стилістів серії. Підбір демісезонного одягу героїні nicole просто чудовий. Ніяких образів і нудних зображень. Досягнення елегантність і бездоганний смак...



фраза: рїсђсѓс‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚р°с‡р°с‚р°с‡рμс‚сђр°с‚рμс‚сђсѓс‚рμс‚сђрμс‚сђрμс‚сђрμс‚сђрμсђрμсђрμс‚сђрμрμрμсђрμсђсђсђс‚с‚сђсђсђсђрμсѓсѓсђсђсѓсѓсѓсѓсѓс‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚сѓс‚с‚сѓсѓс‚с‚сѓс‚с‚сѓсѓс‚сѓсѓсѓс‚с‚с‚с‚сѓс‚с‚сѓс‚с‚с

Я хотів би відзначити його окремо. Прогулянка Королевоюна всіх губах. Цікаво, що серія про шахи не тільки шанувальники цієї важкої гри, але навіть тих, хто не знає імена штук. Серія точно оцінить кілька холодних зимових вечірок.

Фотозвіт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное