Як впоратися з жінкою після тридцяти, якщо чоловік пішов жити з строгими босами

Якщо ліворучОсобливо для жінки, які ви вже давно знайомі, вона стає безглуздим образом. Що потрібно робити, і в той же час не впаде в знеболення. Завдання складно, але ви завжди можете придумати щось.



Наші читачі продовжують спілкуватися з редакторами і писати різні цікаві листи, де вони діляться найбільш інтимними: їх реальні історії життя, проблеми і надії. Це дуже приємно, тому що ми думаємо, що деякі ситуації просто здаються в режимі очікування. Що дійсно потрібна консультація.

Мій чоловік залишив мій будинок недавно. Останнім часом. Ми не встигли говорити належним чином. Моє життя на пауза, і я, відверто, в роді пана.

Моє ім’я Вікторія та я 35 років. 10 з яких я був одружений. Я не був одружений, але досить хороший бухгалтер. З моїм тоді молодим чоловікам ми проходимо близько року. Він також не був помилкою, і навіть тоді він зрозумів, що майбутнє було за технологією комп'ютера. У нас була весілля, вона була красивою і красивою.

р.

Олег завжди був визнаний надійним чоловіком: так сказав друзям, батькам, колегам, думав І. Зростала любов чистоти і порядок. Ну, ви скажете, педантрі, навпаки, добре.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Додаємо до цього тільки відмінно промиваємо посуд і будинок без однієї плями пилу. Вважайтеся, що вся ця краса складна.



І з перших місяців, наше життя, якось не приклеєно. Я не мав нічого часу для моєї кар'єри та дому, і Олег був нервом про це і не міг нічого робити. В кінці ми вирішили, що я буду залишатися вдома і тримати мене чистою, і він, в свою чергу, занурився тримати мене добре.

З цього моменту я стала домогосподаркою. Ми поїхали за кордон. Техніка в будинку - тільки хай-тек, телефони змінилися один раз на рік, і навіть тоді я просто не зацікавився слідувати новим продуктам. Мийка для миття посуду, розумні пилососи, в цілому, розумний будинок, все це. Мій чоловік прийшов додому відразу після роботи. Хто буде говорити про мрії. Але я не буду.



Чим більше я влаштував будинок, тим більше я втратив кваліфікацію. Колеги давно зникли з погляду, але вони були вражаючою частиною моїх друзів і знайомих. Моя друзі тримала мене, але якось охолоджувач. Можливо, причина цього була банальною заздрістю.

Я їду, так що я не залишаю додому весь час. Ми вже мали погану, але кур'єрську службу, немає проблем з доставкою. Я побував в тренажерному залі і салонах краси, щоб не перетворитися в шаббі версію себе. І - пропущена робота. Але сімейне щастя було більш важливим.



З дітьми не вдалося, але не було особливого бажання мати їх. Я не бачу себе матір'ю, і мій чоловік ніколи не був достатньо часу: нові проекти, прогрес і розширення. По дорозі він навіть почав схуднути. Після цього лікарі призначали йому строгу дієту, і тепер я готували ще для себе і для нього окремо. Однак, потім я переключився до майже тієї ж дієти - для спорту це те ж саме, і можна приготувати для двох.



І тепер мій шановний чоловік приходить недавно і каже, що вони кажуть, втомилися від приховування і не обійти його більше. Любився ще, бос. Він закохався в любові без пам'яті. Вона відчуває себе як чоловіка, і вони мають однаковий вигляд світу. Ось ми йдемо.

І я знаю його боса, ми познайомимося один з прийомів. Я пішов в салон краси з нею кілька разів. Не друзі, звичайно, але вони зробили. Зараз ця жінка є трудоголіком. Нарцистичний, навіть самогубний і не на всіх жіночних. Ти знаєш, правда? Вона ніколи не стояв і не буде стояти плитою, і вона просто не зможе приготувати харчову їжу для Олега.



Вони хочуть залишити будинок і навіть оплатити алімонію. Але без мого Олега. Я так меркантил, що це стосується мене.

Виявляється, що я тридцятирічна жінка, яка втратила свою кваліфікацію, яка, до мого чума, ніхто не візьме на роботу за спеціальністю. Немає дітей або чоловіка. Але я знаю, як правильно чистити будинок, привітати за допомогою сучасних технологій і гаджетів. Хто мені подобається? І я люблю чоловіка, я не знаю, чому він робить мене. Я не дивлюся краще, ніж цей бос.

Моя думка, що я буду боротися до кінця. Я приходжу до них на фірмі, зробіть скандал, запитайте що, для чого, навіщо? Я не віддаю чоловіка, що легко. І я не хочу своїх походів. Можливо, це просто криза середнього життя. І періоди, вони проходять. Я не знаю. Чи є у вас хороші способи, щоб допомогти вашому чоловікові? Це дуже важливе питання.



Шановна Вікторія! Ми погоджуємось з вами про вашу проблему. Це сором'язлива, щоб почути це. На жаль, тільки наші читачі можуть дати хороші поради. Вирішуйте, що консультують вас. Ми впевнені в своїй професіоналізмі, ніж у нас. У будь-якому випадку, ми хочемо, щоб швидко вирішити вашу ситуацію і, нарешті, дихати зітхання рельєфу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное