Брюки Лі став популярним у Сполучених Штатах після прибуття з Гонконгу.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як хлопці, ми скажемо голосно, "Я хочу бути Бруслі!" і переповнено в чергах, щоб потрапити на відеошоу. Як і кожна яскрава людина, Бруце Лі Він пішов з цього світу занадто рано, але його вплив на Всесвіт був настільки сильний, що він все ще нагадує себе.



Bruce Lee виповнилося 80 років. Народився у 1940 році в Сан-Франциско під час екскурсії батьків, акторів китайської опери, о 19:00 (Китайська «Драгон година»). Сяолонг, або маленький дракон, був його першим ім'ям. Редакція "Сайт" Я поділився з вами котируванням цього всесвітньо відомого хлопця.

Пам'ятник Брюсу встановлений в Гонконзі, в його невеликій батьківщині, де він виріс до 19 років, а тільки потім перейшов в Америку, щоб підтвердити своє громадянство по народженню. Поки в США він прийняв ім'я Bruce Lee. Ось деякі з спадщини він пішов за. Великий майстер.й



Bruce Lee: Прийміть форму води і знеболюється. Коли вода надходить на чашку, вона стає чашкою. Коли він зачіпає джгут, він стає джгутом. Вода може протікати і може знищити. й

Якщо ви обмежите те, що ви робите, це буде впливати на ваше життя. Незалежно від того, яка межа її, внутрішня або зовнішня, вона буде розширюватися до всього. Немає кордонів. й

«Неймовірно це те, що лежить між «це» і «тем». Він не має кольору, ні навпаки, він не містить нічого в собі і не спрощує нічого. Ця неїда жива. Одне, хто представляє таку самотність, завжди наповнена міцністю, життям і любов'ю до всього. й



«Америка може бути як міцним, так і дубовим деревом, він може бути міцним, він не пригнічений слабким вітром. Але ураган розбиває його. Китаянка як бамбук: вона вигинає в вітрі, але потім випрямляє і стає ще сильніше.

“Tecs is like water, замерзання як дзеркало, відповідь як лун. й

«Старі рекламні оголошення – це амортизатор, який чітко знає його призначення та визначено. Якщо він вирішить згасити ніс свого суперника, він має всі шанси. й

«Меми. Єдине місце, з якого ніхто не може побороти нас. Задоволення може виглядати як красива квітка, але воно неминуче з'явиться. І пам'ять є запахом, який залишається надовго. Я довго запам'ятаю дерево, але я не пам'ятаю його плоди. й



Поза «Ложки» Повідомляємо, що правда сьогодні: "Якщо ви не хочете торкнутися завтра, то розкажіть правду сьогодні."

Якщо я скажу, що я хороший хлопець, кожен подумав, що я бажарт. Якщо я скажу, що я маю на увазі, що я маю на увазі. й

«Подаруйте всім вчителям світу в одному номері і вони згодні на все. Потім збираються дискрипи в одному приміщенні, і вони сперечають про все в точці несвідомості.

“Дійсно помилитися, якщо у вас є відвага її визнати. й

Я не боятися чоловіка, який навчився 10 000 різних інсультів. Я боїться чоловіка, який навчає той же пучок 10000 разів.

49

GettyImages: Ви стаєте те, що ви думаєте.

«Якщо ви любите життя, то не витрачайте час. Час - це те, що життя виконано з. й

«У мудрому чоловіку буде більше з питань фольги, ніж фольго буде приймати від мудрої відповіді. й

«Бій ніжний, але не подавати. Будьте міцні, але не жорстокі.

«Не добрий бійець, який напружений, але той, хто готовий. Доброго бійця не думають нічого і сниться нічого. Що може статися? й

«Не обов’язково бути досягнутим. Іноді це просто напрямок для переміщення. Не дивлячись на обставини. Кращі можливості створення. й

Брюки П'є зірвав в тридцять-сикс фільми, ставши зіркою на рідному Гонконгу. Попри майстерність, акторська школа, американські друзі, актор ніколи не вдалося отримати лідерську роль в американський кіно. Хто знає, можливо це було для кращих? Брюки Лі приніс своє тіло до досконалості і показав, що це означає навчання і бажання досягти мети.



Поза «Ложки» Bruce Lee's Дракон Він був одним з перших для популяризації китайських бойових мистецтв, перемішуючи великий інтерес у них по всьому світу. Для цього він може називатися гідним сином своєї країни. Ми пропонуємо вам пройти курс у Східній мудрості та використовувати ці двадцять лапок. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное