Які парфуми можна залити, акуратно відкриваючи крихку пляшку

Редакція "Сайт" часто пише Найпопулярніші аромати для жінокй Вибираючи хороший парфум завжди лотерею. Тому краще спочатку прочитати про різні добрі духи, а потім перейти в пошук.



Коли ви приїжджаєте в магазин парфумів, ваші очі просто відступають. Різні бренди, фірми, знижки - все це confusing. Крім того, завдяки великій кількості запахів важко спробувати конкретний парфум для себе. Для цього магазини кладуть баночки кави - вони не менше полегшують ситуацію.

р.

Я не можу використовувати один парфум. Ви завжди хочете щось нове. Однак, коли ви вже придбали пляшки парфуму, його слід використовувати до кінця. Це мій принцип. Тексти пісень, а це означає: І це дуже сумний, коли дух не підходить вам.

Я думаю, що багато людей знайомі з цією проблемою. У таких випадках накопичується ціла гора пляшок в домашніх умовах, які ще повинні використовуватися один раз. Але можна підходити з іншого боку. Краще зібрати колекцію, купити хороший парфум, ті аромати, які знаходяться на вушці. Ми просто будемо говорити про одне з них.

Jo Malone Jo Malone - український бренд, хінтессенція Лондона, його стиль і еклектика. Цей аромат сподобався тим, хто хоче виглядати вишукано, вишукано і вишукано. Також парфуми бренду підходять для любителів мінімалізму. Характеризується просторими, невибагливими і освіжаючими запахами.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dope, розширення Jo Malone London (@jomalonelondon)



Тим не менш, Джо Малоне може не відразу виявити себе у всій своїй славі. Вам потрібно звикнути до цього запаху, спробувати його. Ці парфуми дорогі вина, смак яких не відразу зрозуміло. Але потім не можна відмовитися: ці парфуми перемагають серця багатьох жінок назавжди.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dope, розширення Jo Malone London (@jomalonelondon)



Вентилятори помітних яскравого запаху рекомендують спробувати щось з «чорної лінії» цього парфуму - Dark Amber & Ginger Lily. Ці аромати реальні перли з глибоким звучанням. Але для тих, хто хоче легкості, чистоти, без вагань, ми радимо вам подивитися на парфуми Wood Sage & Sea Salt від Jo Malone. Для мене особисто цей аромат є стандартом досконалості жіночого духу.

Дерево Sage & Sea Сіль Цей парфум можна назвати найпопулярнішим ароматом Jo Malone. Тільки Blackberry і Bay з того ж бренду можуть конкурувати на чемпіонаті з цим ароматом. Дерево Sage & Sea Сіль не дратує, підійде практично всім, а також доречно в будь-який час доби. Підходить для зустрічей, офісу, дат або подій. Він може використовуватися як молодими, так і дорослими жінками. Не існує обмежень, які, ймовірно, є популярними.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Доріс розширення тут ♥️ (@perfect_fragrance_)



Незважаючи на те, що дух дуже універсальний, кожна жінка чує її власним способом. Також можна сказати, що цей парфум розкривається по-різному. Все через універсальність і певну стриманість в одній пляшці. До речі, цей аромат складається з дуже успішної піраміди запахів: насіння амбретта, морська сіль, шавлія, червона водоростей і грейпфрута. Неймовірно освіжаючи і водночас заспокійливий коктейль.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dope, розширення Georgie Beauty Blogger (@livelaughlipstick)



Для всіх, хто шукає деякі універсальні парфуми, я рекомендую спробувати ці парфуми Jo Malone. Перфуми чудово підходять як влітку, так і взимку. В холодному сезоні надихає впевненість, оптимізм і віра.

Перевірте повідомлення в Instagram.

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8



Також аромат відрізняється стійкістю - триває від трьох до шести годин. Обов'язково спробуйте: ви побачите, пляшка цього аромату займе гордість місця на вашій парфумерній полиці. Які популярні аромати для жінок, які вам подобається? Напишіть коментар.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное