Неповторні слова мати хоче сказати сина, яка обманює дружину

Більшість батьків люблять душити своїх дітей з порадами та порадами. Навіть коли ці діти довгалися, поки вирощено і лівою домішкою. Але сьогодні героїня не схожа на це.

Редакція "Сайт" Вона поділяє сумну історію матері, яка знає, наскільки важко це іноді порадує дорослого сина.

«Відразу після народження сина мій чоловік пішов мені на інший». Я любив його дуже багато і, незважаючи на гірку перемир'ю, я ще очікував, щоб прийти до своїх почуттів і повернути додому.

337580 р.

Згодом було зрозуміло, що гранатомет не збирається повернутися в сім'ю. Я просто поклав з ним і дайте йому йти з моїх думок. Я мав підняти сина самостійно.



Після того, як в житті мій улюблений син став добрим. Я намагався, щоб дати йому все, що йому потрібно. Як він виріс старшим, він здавалося йому ще більше. І один день, в місці мого маленького хлопчика я знайшов красиву дорослу людину. Слова не може розповісти про те, як я був з нас!



Коли мій син виповнив 25, він одружений дивовижною дівчиною, і через два роки він дав мені чудовий онук. Здавалося б, що наше життя остаточно опинилося, і ми знайшли щастя, що я мріяв.



Ілюзії, які перенесли свою сім'ю. Я помітив, що мій син взаємодіє з привабливою дівчиною. Після невеликого спостереження я зрозумів, що це не просто знайомство, і вирішив поговорити з сином, як тільки він повертає будинок.



Очікується на наступну розмову, я був дуже хвилюватися. Мені важко зрозуміти, чому мій син повторює свою дія батька, знаючи, скільки болю він колись зумовив мене.



Я був, коли мій син почав нелегку розмову, коли він прийшов додому! Він пояснив мені, що він зробив помилку і був дуже шкода. Він запитав про те, що він повинен зізнатися з дружиною. Я довго думав про його слова... Єдине, що я міг би сказати, «Зловити серце». Тільки це може дати вам відповідь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное