Яка мета архітектора не встановити дві двері?

Сьогодні багато хто вважає, що другий - реліквація минулого. Виходячи з моди і комфорту власники замовляють сучасні двері, сподіваючись, що великі витрати окупляться і покращують їх життя. Але якщо це справа, чому ремонтники часто радять залишити другий двері? Давайте спробуємо розібратися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з віконних дверей в Казані (@dveri_oknakazan)



Другі двері – «Для замовника». На телефоні вона повідомила, що її старі двері загиближилися в розбіж, запитали замінити. Добре, це не складний. На місці вони побачили, що об'єкт від старого фонду, двері однакові - дерев'яні, оббиваються дерматином. Як правило, але вона виконала її функції, говорить майстер.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Євген (@urapravilo)



«Смішка виглядає як бідна жінка. Вони запропонували встановити дві прості двері, але вона почала сперечатися. Я сказав йому поставити один, але дорогий. Щось. архітектор Він сказав їй щось, тому вона вірила. Десь я навіть читаю, що є двері, які майже зігрівають квартиру.

Ви, хлопці з останнього століття або що? Це ковша! Ніяких речей, які вже давно кладуть дві двері! Ну і для нас монтаж не проблема, але такі двері і більш дорогі будуть набагато дорожче, а вартість монтажу вище. Я шкодую про те, що жінка. Я сказав, що дві двері були краще. Я навіть пообіцяв зі знижкою. й

р.

Переваги другого переднього дверей «Після всіх, другий вхідний двері дає багато переваг». Наприклад, з точки зору безпеки. Отримання двох дверей складніше одного. Більшість шумів і ударів створюється, і тому кілька бордюрів візьмуть другі двері, тому що є великий шанс, що вони будуть помічені. й

«Для найдорожчих дверей вона приваблює бордюрів. Після всього, відразу ж є ідея, що є заможні люди, які, безумовно, мають щось для прибутку. й



«До того ж дві двері створюють своєрідну подушку повітря, яка захищає житло від втрати тепла. Особливо це стосується квартир, розташованих на першому поверсі. Як ми також нагадуємо про наших клієнтів.



«І для більшої зручності, партнер взяв телефон і навіть показав свої фотографії своєї квартири. Звичайно, з двома дверима. В кінці вона подарувала і домовилися про наші умови. й

«У короткий час вартість монтажних дверей була навіть нижчою, ніж вона планувалася. Хоча ми заробили менше, ніж ми могли, ми не пошкодили його. І ця жінка допомогла, і вона може порадити своїм сусідам або знайомим. Краще жити з двома дверима, пише Арсені.



Це дивний, що багато людей просто нехай два двері. Хоча в такому корпусі і звукоізоляції краще, і запахи з посадки не отримають. І якщо жінка живе самостійно, навіть на першому поверсі, то безпека не повинна бути забутою. Таким чином, це називається двокімнатний Безперечно, це не те, що минуле. Чи неправильно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное