М'ясо француженського стилю в ананасах, щоб зробити Білий бульйон червоний з задоволенням

У 2020 році підійде до фіналу, який означає, що Новий рік очікує нас дуже скоро. Так ви повинні почати планування їжі вечіркай Мій список традиційних страв напередодні Нового року: оливковий, оселедець під шубою, качка з яблуками і м'ясом французьких з ананасом.

Ось тільки останній я буду варити за незвичайним рецептом, який подивився на Ольга Матвій. Склад страви полягає в тому, що м'ясо з овочами випікається всередині половини. свіжі сосний



М'ясо в французьці з ананасом Сьогодні редакція "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Французький стиль в рецепті ананаса Ольги Матвей. Мені сподобалося, що не зіпсував майонез. Цей вид м'яса оптимальний!

інгредієнти
  • 1 ананас
  • 1 куряче філе
  • 150г сир
  • 1 помідор
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Спочатку потрібно купити великі і дозрілі ананаси. При виборі звертайте увагу на «полодження» листків (потрібно непристойно) і здоровий окунь. Також звертайте увагу на запах ананасу. Він повинен бути злегка солодким, але ні в якому разі сильний, так як сильний запах вказує на початок бродіння. Шкіра фруктів повинна бути щільною. Відсутність запаху, навпаки, вказує на незрілість фруктів. Купуючи незрілі ананаси з очікуванням, що в домашніх умовах вона дозріває без використання.





  2. Наріжте ананас навпіл. Виріжте середину кожної половини ананаса. Простіше робити це спочатку ножем, а потім ложкою.



  3. Зріжте курку з скибочками близько 0,5 сантиметрів, поріжте помідори тонкими кільцями. Також зрізається ананасове пюре. Які залишки м'якоті можна їсти або додати в святкові десерти. Сальді і м'ясо перцю за смаком.



  4. Візьміть шматок м'яса, потім скибочку томата і ананаса і покладіть їх навпіл ананаса, м'ясо на ананас. Також дно ананаса можна накрити шматочками курячого філе. Зберігайте прокладку в середині, поки інгредієнти не збігаються. Оздоблення м'ясом, теж. Заливаємо як м'ясо з овочами. шемалей Якщо ви берете великі ананаси, вам не потрібно 1, але 2 курячих грудей.





  5. Обгорніть дно ананаса хвостом термостійкої фольги. Залиште верх м'яса відкритим.



  6. Випікайте блюдо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин. При цьому 10 хвилин до готовності посипати блюдо тертим сиром.



  7. Саме це, м'ясо. ананас Готовий. Подавати блюдо на стіл краще гарячим. З спеки, він ще більш смачний і ароматний. Бон придаток!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Красивий Ольга, дякуємо Вам за свою роботу, всі рецепти з вашого каналу з'являються вперше і будь ласка, за смаком і ароматом!

https://www.youtube.com/watch? v=SrNe7IYU4

Я також рекомендую читання рецепту Французького м'яса. Для 100 г цієї ніжної страви існує тільки 105 калорій!



Я впевнений, що таке м'ясо в французьці з ананасом, а точніше в ананасах, приємно здивує як домашні, так і гості. Дуже соковита страва, ароматична і неймовірно смачна!

До речі, це блюдо можна приготувати заздалегідь, як препарат. Обгорніть всі інгредієнти в харчовій плівці, а потім в холодильнику. На наступний день, перед святом, просто покласти в духовку і здивувати гостей. ароматний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное