Чому я заспокоював свої таланти після п'ятдесяти і не ходив до родичів з пропозиціями, щоб допомогти

Види і чуйність є рідкісними якостями сучасної людини. У суспільстві самолюбних людей ніхто не хоче зробити добро безкоштовно. Тому, коли ми познайомимося з самосвідомленою особою, ми щиро вдячні своїм намірам. Дуже часто зустрічаються приємні люди, які сидять навколо шиї і висить ноги. Про це розповів розумний чоловік, який вирішив не робити ніяких речей. Хороші думки людини про цю справу дуже прості. Що робити, коли ви не просто не вдячні, а іноді схвалили, що ви зробили трохи для них.

194204

Він приходить з віком, і з ним ми усвідомлюємо, що здоров'я необхідно подбати. Все інше вторинне. Після того, як він був 55. Він пояснив свою точку зору.



Дружба - це дружба, але навіть найсвіжіші друзі іноді не здаються. Я був другом, який ходив на боці. Не дивлячись на те, що його дії можуть мати серйозні наслідки. В кінці дружини дізналися про все, і я був екстремальним. Вони розкинулися, і я, як винний чоловік, допомагали транспортувати речі. Після цього друзі знову зустрілися і знову переїхали. І знову, це мій недолік, що я допоміг перемістити речі. Якщо вони не допомогло, то вони торгували раніше.



У випадку, коли людина голосує на дорозі, особливо в погану погоду. Чому не дайте мені їздити? Я зробив хорошу роботу і оплачується за ним з гаманцем. Після цього інциденту я більше нехай дивиться вниз. й



Здається, що нічого не коштує, щоб зняти день в інший день і допомогти другу за роботою. Я поважаю себе і роботу. Якщо я працював на повний тиждень, я заслугаю відпочивати на день. В цілому, після 50, графік дуже важливий для мене, він допомагає зосередитися на ваших цілей і досягати їх. Якщо все не йде за розкладом, втрачено режим роботи і відпочинку, і це важко впливає на здоров'я. й



З радістю допомагаємо друзям пересуватися, перетягування важких шаф, столів і диванів. Тепер я в хорошій фізичній формі тільки тому, що я знаю замір. Навіть якщо я оплачую за це, я, ймовірно, сказати немає, тому що у мене є тільки один хребта, і я хочу, щоб підтримувати мене трохи.



Для того, щоб надати консультацію, необхідно взяти більшу відповідальність за дії особи. Як правило, люди чують пораду, але не розглядають його і роблять все самостійно. Я не вірю. І тепер про мене немає скарг, бо люди бачать, що це безпосередньо запитати мене що-небудь. й



Ви можете сказати, що я отримав Zen на 55. У мене немає проблем, я спілкуюся з людьми спокійно, і вони не намагаються ставити свої проблеми на мене, якщо тільки тому, що це безладно. Ви можете бути такими, як ваше серце, не чекаючи вдячності. Але те, що саме не варто робити, щоб взяти участь у роботі з корисними порадами і спробувати допомогти кожному навколо вас. Ми повинні почати з себе, ніжників. й



Це думки про хорошу людину, яка змушує тебе думати. На жаль, непристойне суспільство змушує людину викликати. В іншому випадку, намагаючись зробити інші щасливими, ви станете щасливими. Щоб залишатися спокійним і збалансованим, потрібно запитати себе, якщо люди користуються перевагою вашої доброти. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное