Урочистий швом, який навчить вас зробити мотузку з залишків тканини, корисною в господарстві

Рукоділля від залишків тканини - це цікаве і благородне заняття. На додаток до того, що це дає друге життя старих речей і залишків тканини, ви можете отримати корисну річ в повсякденному житті безкоштовно. Я дуже радий людей, які використовують ресурси мудро і турботу про навколишнє середовище. Сьогодні Хочу розповісти про те, як зробити мотузку з залишків тканини і які можна зробити з неї.



Всі види клаптів можна перетворювати в пучок різних речей. Техніка для пошиття патчами давно популярна. Руки створюють яскраві ковдри, ковдри, іноді сумки та предмети гардеробу таким чином. Вишуканий безтурботність у виборі кольорів і тканинних фрагментів дає особливий шарм виробу.

доб. 2

Дуже корисна річ в плані резикламі може бути мотузка з залишків тканини або непотрібних речей. Уявіть, скільки ви можете зробити з неї: краватка, шити, переплести те, що душа хоче. Наприклад, я дуже люблю кошики для прання. Вони зазвичай виготовляються з міцної стружки або товстої мотузки. Щоб бути чесною, мотузка з залишків текстилю не менш міцна. А кошик такої мотузки буде єдиною скопією.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Як зробити мотузку так? Деякі просто порізати тканину або старий одяг на смуги і обв'язувати їх разом. Нерідко з такої пряжі в'яжемо товстий гачок з килимок. Вони виходять досить незвичайними, але дуже яскравими і затишними. Такі килимки можна укласти у ванній або в передпокої, на балконі або на кухні. До речі, я також зробив таку постільну білизну на твердих дерев'яних кріслах або табурах.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Існує ще один варіант зробити мотузку тканини більш міцним. Я дуже рекомендую зробити килимок для ванної кімнати тільки таким мотузкою. Я збираюся швидко розповісти вам, як це зроблено. І в нижній частині я поставив відео про те, як зробити мат з домашньої мотузки.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Як зробити килимок для ванної кімнати Вам буде потрібно
  • тканина
  • пердят
  • свінгери
  • штикли
  • свінгери


  1. Спочатку готуємо тканину. Наріжте шматочки тканини на смуги шириною 2-3 см. Якщо це старий одяг, спочатку зрізають перегини, отвори, шия, шви.



  2. Обгорніть кінець капронової мотузки в одну стрічку. Формуємо середину килима. У цьому випадку квадратно-подібний мат. Поставте шпильки на середину.



  3. Для того щоб пришити килим на машинці, потрібно налаштовувати його. Використовуйте товсту голку і широку лапу, оберіть режим zigzag. Зігзаг повинен бути максимальним для захоплення країв мотузки. Тепер випрямляйте середину матки.
  4. Поступово намотайте ріжучі стрічки на мотузці капрону і сколите кожну сторону квадрата.



  5. Для того, щоб ковролін вийшов квадрат, потрібно підтягнути кожен кут вгору, інакше, коли закінчуючи пошиттям, килим вийде круглим. Звичайно, можна пришити мат і круглий, і прямокутний, і овальні, навіть з зіркою. Але в цьому випадку, коли лінія досягає кута, її потрібно підтягнути назад і розтягнути. Ось як зробити красиві гострі куточки.



  6. Можна намотати тканину на шнурі відразу або в процесі пошиття. Для отримання 70 по 70 см мату потрібно 90 м мотузки капрону. Важливо вибрати мотузку, яку можна випрямити. Але, звичайно, можна зробити це вручну, однак, це займе більше часу.



  7. Можна приховати край мотузки з домашньою петлею або нашивкою. Ось як виглядає він. р.





Я дуже люблю цю роботу, і я насолоджуюсь переглядом відео навчання голки. Ви теж повинні. Автор каналу «Щілі були» доступний і швидко розповідає про всі нюанси рукоділля.

https://www.youtube.com/watch?v=bNHqRaxpFI

Ідея повороту старих речей в щось абсолютно нове хвилює уяву творчих людей. Завдяки їм, ми вчимо багато нових і цікавих речей, і в результаті це вигідно впливає на навколишнє середовище. Ви хочете, щоб ідея?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное