Чому в будинку дочки не очищається

Прикраса з нареченою сина є однією з найбільш значущих подій в житті кожної матері. Багато хто має високі надії для майбутнього дочки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. А як сумувати, коли в кінці, зустріч з нареченою сина замість радості приносить тільки розчарування. Герой нашої історії сьогодні знає це

Моя сина Антона давно не могла зустріти дівчину, з якою він хотів би зв'язати своє життя. Звісно, я допоміг йому знайти наречену, як краще я міг. Я запровадив дочок всіх моїх кращих друзів, і він завоював ніс. Але кожен, як вибір - і красивий, і розумний, і господиня чудовий! Так, тільки те, що це корисно для того, щоб пояснити сина, якщо він все ще пропускає пораду матері...



Я нарешті вирішив зупинити спробу допомогти йому. Він живе своїм життям, якщо він хоче. А всього за пару місяців тому Антоша сказав, що насправді, як рік зустрінеться з тим же і найближчим часом планує маррі.



Не обмежився моїм сюрпризом! Як виявилося, весь цей час вони живуть разом і зберігали свої стосунки секретом, «не турбують мене, ні її батьків.



Антон живе від мене і я рідко відвідав його. Він зазвичай наполягав, що він прийде мені. Я використовую, щоб думати, що він був постійним працевлаштуванням і не хотів би його зануритися. І тепер я розумію реальну причину своєї дивної поведінки.



Після того, як мій син сказав про новинки, я захотівся зустрітися з майбутнім дочкою-завданням. Але кожен раз, коли я згадував, Антоша зрушить розмову на абсолютно іншу тему.



Але один день я вирішив, що це час, щоб прийняти ініціативу і відвідати сина. Я не закликав і попередив майбутніх молодят, бо я боявся, що мій син знайшов причину цього часу, не вводити мене наречену.

Пороги квартири Антошини не можна вводити в слова емоції, які відварилися всередині мене, коли перетнула поріг квартири Антошини. Я ніколи не бачив свого будинку так брудним. Моя донька-в-права зустрічала мене в старому русі і з шаббі волосся. Довгий час, починаючи з того моменту, як трахнув ноон!



Я торкнувся того, що сталося, щоб сказати нічого. Я ще не розумію, як мій син зумів закохатися з такою недбалою і недбалою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное