Комфорт для матері двох, які бояться деградувати

Як жінка з двома дітьми домагатися щось більше, ніж просто застрягти в господарстві? Безсумнівно. саморозвиток Це людина. Ми хочемо бути розумними, корисними та цікавими. Де знайти час для таких речей і як це зробити?

741562

Написуємо читача, який втомився від постійного «День прогортання». Повторні щоденні події збивають жінку від її іржі. І ми все розуміємо, що карантин також, насправді, один довгий день. Але достатня філософія, перейдемо на лист.

Соціальний розвиток Привіт, адміністрування сайту "Сайт" і всіх користувачів. Я хочу писати про проблему тут, можливо, ви можете якось допомогти мені з порадами або добрим словом. Я мати двох чарівних дітей. Вони близнюки і вони 5 років. Мені 32 роки, але мій вік чудовий.

р.

Але є проблема. Ви бачите, крім піднятих дітей, я також працюю. Чистка, або, якщо ви хочете, "розумний менеджер", я не подбаю, є безліч жартів в Інтернеті. Не вірити тим, хто каже, що очищувачі нічого не заперечують, оскільки вони працюють на трьох або більше об'єктах, відповідно, отримують мінімум потрійної заробітної плати.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У мене є кілька робочих місць, але у мене є один клієнт. Саме тому я їду до нового місця щодня, чергування. Вранці я збираю дітей до саду (це добре, що вона знаходиться на відстані ходьби). Увечері, після роботи, займіть його.



Дад працює в іншому місті, заробляє гроші. Він приходить на кожну пару місяців і, щоб бути чесним, це реальне свято. Я маю нагоду залишити дітей і піти кудись і так далі. Моя тата – це гарна і не болить своїх дітей. Нема морально не фінансується.



У мене є 2 коледжів. Не комп'ютерна технологія, звичайно, людські здібності, але все ще. Я не знаю, що я думаю, що. Ви бачите, я почав бути дуже близько в моєму домі. Я люблю свої близнюки, красиві діти, але я відчуваю, що я хочу більше свободи.



Якщо це не для дітей, я піду до іншого міста, мій чоловік. Я можу знайти роботу, я впевнений. І довести себе. Я не думаю, що це жіночий бізнес, щоб приготувати борщ і мити підгузники. Ми всі люди, які потребують самоповності. Я не так старий. Я хочу, щоб я мав шанс.



Чоловік вважає, що він хлібобулочний і підтримує нас. Я люблю переключати ролі з ним. Я бачу, що це один день, і це безкінечно. Він може мати просування, колеги, зв'язок. На жаль, я не маю нічого.

(доб. 4)

Я бачу, залишаючи дітей у догляді за бабусями. Ви знаєте, це загальна практика. Але чесно кажучи, я не можу стояти думки про те, що вони кожен день. І мій маму не є. Чи можна сказати мені, що робити в цій ситуації? Вивчаючи щось нове і корисне? Або ви хочете бути собакою назавжди? Дуже важливо для мене почути хороші поради.

Дякую вам дуже багато, я віддаю перевагу залишатися анонімним. Щасливі свята, всі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное