Лист до неприпустимих родичів, які не привітали з Днем народження

Як побудувати будинок - так я, але як жити в будинку - так все! Однак кожен намагається жити за власним розумом і обов'язково їсти шоколад. У сім'ї теж хтось коханий, і хтось кіндерелла. Обов'язки членів сім'ї Вони не завжди розподілені досить. І казка про Сіндерелла, коли мова йде про обов'язки, всі успішно забувають.



І ми маємо схожу історію. Тексти пісень, а це означає: Є щось спільного, що подобаються натяки. Ми в новинах. "Сайт" Ми вирішили, що варто поділитися з вами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Або це її рішення не зовсім справедливо?

Ми не живемо багато, сім'я досить велика. Тато і мама, я і дві сестри. Для всіх, у нас була двокімнатна квартира, тому ми впишемося. Як я отримав старше, я прийшов до розчарівного висновку: Не варто очікувати, що деякі сходи і найкращий варіант буде влаштувати своє життя самостійно.



З Я найстаріша з дочок, я пішов до «реконнесансу» Відразу після школи університет переїжджає в гуртожитку, працював в неповний робочий день. Я спробував забезпечити себе відразу. Потім робота, просування. Це десять років. Я здаю квартиру, допомогти батькам, спробувати купити одяг для моєї сестри.

Я купив як з них телефонів, вони вже студенти. Я намагаюся підтримувати свою сім'ю і мій дохід стабільний. Так сталося, що квартира була орендована в районі біля нас, сестра моєї матері. вона не говорила нам багато.



Майн не схожий на її дуже багато, тому що вона була досить специфічна в її спілкуванні, але я почав відвідувати її. В останні роки вона відчувала себе погано і практично ніколи не виходила поза. Вона ніколи не побудувала сім'ю і не мала ніякого вигляду. В цілому, один раз або два рази на тиждень побігла її, приносив крупу, оплачені рахунки, очищають. Цього року

Не так довго тому вона загинула і, як вона вийшла, залишила волю, в якому вона перевернула квартиру для мене. Я не чекав нічого, і я не говорив про це. Тим не менш, це може бути зрозуміло, адже з усіх наших сімей вони не спілкувалися з ким-небудь – тільки зі мною.

Р

Коли знаходилися сестри, вони були Ще дивовижно, моя мама була на боці. Ну, хоча б Дад не заважає. Вони кажуть, що ви вже можете забезпечити себе, у вас є все під контролем. Але я чесно не поділився своїм ентузіазмом. Двокімнатна квартира потрапляє в руки, чому варто відмовитися?

Я планую пересуватися незабаром, бо мій хлопець вирішив мати невеликий. Зробіть це в квартирі набагато спокійніше, ніж в оренду. А потім — всі ці роки для тітка ніхто не виглядав, але зараз її велика двокімнатна квартира ми повинні поділитися однаково.



Сьогодні мій день народження і жодна з сім'ї згадувала мене і привітала мене. Я був відхилений: Я обміню свою квартиру для моєї сім'ї. Це те, що вони говорять, не мене. Я не думаю, що вони повинні бути запрошені на весілля. Ось як з'ясувалася кіндерелла. Моя тітка попередила мене, що в дванадцять перевезення перетвориться в гарбуз і коні в мишей. Я вдячний за допомогу. й

Редакція Обов'язки членів сім'ї Як правило, не прийнято врегулювати - рано чи пізно кожен дзвонив на примітивний поділ. Важливо залишатися людиною в будь-якій ситуації. Якщо ви думаєте, що це правда?



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. На жаль, це не завжди працює. Будь-який Всі Десь глибоко, він точно знає, де він не працює і чому все так. Про те, як чоловік відреагував за запитом матері про розлучення, щоб успадкувати квартиру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное