П'ятдесятрічна марка

Звісно, багато затребуваних чоловіків. На всіх етапах життя вони повинні бути послідовними. У дитинстві, вимоги, потім вимоги, і в загальному виконанні. Деякі з них відмінно справляються, хтось перетворюється в таку об'єктивну особу, яку кожен повинен. У нас є цікава історія. Про реальних чоловіків.й



GettyImages видання "Сайт" Не дивно, чому деякі чоловіки вважаються реальними і іншими. Жінки, як правило, поділяють їх на дві групи. Деякі вважаються висівками, а інші переносять в категорію злих дяків. Ми говоримо про чоловіків, які більше п'ятдесят років. І ось, як вони різні.

Це те, що жінки говорять про них. Насправді, я, як людина, не дуже приємно описувати такі речі, але правда не збирається в будь-якому місці, як вони кажуть. Я теж мав би бачити людей навколо мене. Алас, але прожектор Вони дуже точно.



Тут ви подивитеся на деякі і розуміють, що вони знаходяться в галантному віці, але вони добре зберігають, поважають інших. І є такі безшумні чоловіки, які тільки створюють неприємності для інших. Ви здавалося б, щоб бути дорослим, який бачив багато зброї. Але ні. Вам потрібно показати, що ви небезпечні. О, громадська гра.

"Що один. Добре забарвлений, елегантний, не кисть в будь-якому місці, не мусить. І жінка з ним, подивіться, як яскрава. Подивіться на те, що один над ним. Некметп, одягнений, змащений. І гуло. Дивись те, що він працює на касі. О, мій Бог, це знезаду! Почати!



«Я часто бере громадський транспорт. Справжній чоловік завжди підкаже, запитаю, якщо я збираюся. У будь-якому випадку, вся увага. Він не може виглядати добре. І є ті - штанги вперед, штовхають, ніколи не очолать. Це може бути легко ізольованим. й

У нас є багато хлопців, які працюють в офісі, але я виділяю два, вже витримані, за половину винагороди обох. Так, одна галантна, ніколи не дасть ніяких свобод. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Калм, надійний, повернув голову - про згоду його зрадити! Вона ще не сорока.

р.

І є ще один, з величезним живітом, приварився до ас, але уявляв себе майже Касанова. І щоб жартувати, що не можна, і вульгарний комплімент важить, і пропозиція зробити неоднозначні. Якщо ви намагаєтеся її витягти. Незрівнянна ignorant!

«Я не знаю, чому вони роблять це. Здавалося б, як нормальна людина, і як стрибати за п'ятий декап'ятий декап'ятий декап, просто нестерпним стала. Він сперечає, простягається на всіх, не піклується про стан. Вона виглядає непристойно. Але самоімпортанс досягає неба. Що б ви хотіли про нього? Чому не тягнути себе разом і віку красиво?



З редакційного офісу в захисті чоловіків можна сказати тільки про те, що перехідний Не так легко. У будь-який момент ви розумієте, що все комедія! Хто потребує цієї людини, для якої ви повинні бути любими і поважними? Все гірше, якщо людина один від п'ятдесят. Важко взяти таку на себе. Але, звичайно, ми не ставимося до всіх тут.



Про реальних чоловіків. Вже багато сказати. І підроблені, теж. Будь ласка, напишіть в коментарях, що ви думаєте про це, як ми, чоловіки, бути трохи краще? Тут цікава стаття про те, як бути більш уважним для близьких і особливо до вашого чоловіка. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное