Чому мати оправить себе дорослим дітям, якщо вона хоче розлучення?

Сепарація від чоловікаОсобливо в дорослості, рішення непросто. Однак, якщо почуття подаються, то чому катування себе, бо люди вже дорослі, всі розуміють все. Не потрібно боятися прийнятих рішень.



Або це, як старий доведений говорить, "седін в бороді, демон в ребра"? І так, щоб викреслити роки, проведені разом, страшна помилка! Можливо, вам потрібно якось розвідувальний і приховувати один до одного, адже не маленькі діти розлучатися до дрібниць? Що ви думаєте, шановний читач?

Привіт, моє ім'я Світлана, і у мене є ця історія. Я нова рети. Це шість місяців. Вирощуються діти, чоловік, кішка. В принципі я не скаржаю про життя, живу, хоча не багату, але не погану. Я люблю читання, малювання та перегляд старих фільмів. У той же час я хочу отримати розлучення.

Я народилася в с. та виросла там. Одружений хлопець з району. Ви знаєте, що говорять: молодий зелений? Про мене, коли я одружився. Почуття першої любові, крок до невідомого, надії на щось нове, цікаве. І зіткнувся рельєф, бо у мене є 4 братів, тому мені довелося зробити господиню для себе і для них.



Ми почали жити з чоловіком, з матір'ю і батьком. На мій батько-в-право, я не мав ніяких скарг і не маю. Він був важко будинок, робота. Моя мати-в-завдяки мене щодня від призначення до призначення. Вона часто перевернулася до кричущого, але була переважно агресивною. Вона повернула сина проти мене, сказав я лази, і вони не потрібні мені тут.

Після того, як я зрозумів, що батько-в-право не покаже вдома через цю жінку. Але я теж помітив, що мій чоловік здався від мене. Він більше не захищає матері від нападів, хоча він бачить, що вони абсолютно безземні. Він був шампаном, але я був сподіватися на краще.



Після того, як діти вийшли разом, і ставлення до мене ще гірше. Я думав про розлучення. У цей період батьки дали мені квартиру в місті. Не те, що великий, але переміщення з почуттям. Проспекти та (для мене особисто) відстань від "пов'язаного" мами-взагалі. Ми виїхали з дітьми.

Я потрапив в місто практично відразу. Я хочу дізнатися нові речі і дізнатися добре. Не вдалося знайти роботу. Він використовувався для того, щоб бути владою серед місцевих, але ніхто не знав його у місті. Як ми проживали. Згодом я став хлібом в будинку. Тоді я думав про розлучення на другий раз.



Не робіть мене неправильно, я розумію, що не кожен може заробити гроші. Але мій чоловік лікує мене, як боор. У жодному разі не підтрималися, але тільки пам'ятали про рідне село і те, що «ми повинні піти в маму і даду, щоб відвідати все разом, як їх немає без мене?» ?

Потім діти виросли і переїхали. Вони знайшли інші половинки. Ніщо не змінилося для мене, але хоча б є більше номеру для мене, щоб розслабитися і читати книгу. Якщо мій чоловік не зробив шоу, це буде добре. Про розлучення. Але вона загинула.

А потім я відступив. В цілому, у мене є достатня кількість грошей, я не хочу витрачати її в будь-яку точку. Все, що мені потрібна спокійна. І тепер, нарешті, мій «знайомець» каже мені, що я повинен бути вдячний йому. Побачити, він був бігати по місту, але він знайшов мене хороший дохід, догляд за літньою жінкою. Гроші в сім'ї будуть досить і я не буду божевільний без роботи.

Р

Він був останню солому і я зловив його. Підібрали і виховали його з квартири. Моя квартира Чому мені потрібен цей чоловік, якщо він тільки гірший, і набагато гірший? Чи можу я сказати вам, що робити?

Але наші діти не отримали. Моя мати тепер мій номер одного ворога. Вона лікувала батька з квартири у віці. Я не маю серця. Я не можу пояснити що-небудь до них, батько. Щодня я не маю, ні, але думка приходить до прощення мого чоловіка і дати йому додому. Але майже відразу ж я їду її.



Чи можу я зробити неправильне, і я можу зробити справу з ним? Може бути, він буде розуміти, що він неправильно, і ми живемо нормально? Не потрібно багато. Він не торкається мене. Ви бачите, діти допоможуть.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное