Яка мама відчувається, коли вони дзвонить з дитячого садка і попросять забрати дитину рано?

Якщо ви думаєте про це, життя сповнена всіляких цікавих інцидентів, які можна навіть розповісти в хорошій компанії. Історія сьогодні про це. Наш читач передає як картини Зроблений її нерв. Але не хвилюватися, вона закінчилася!



Якщо ви маєте щось поділитися, напишіть нам, і ми публікуємо вашу історію. Неважливо, що він є. Головне - поділитися своїми думками з іншими людьми.

Моя дочка 5 років і ми любимо її. Яскравава енергетична дівчина без переднього зуба (молочна, знизилась) і два кіски. Вони говорять про те, що з першого малюка сидять особливим чином. Я хочу зробити все правильно. Немає помилок. І ви знаєте? Ось щось про це.

р.

Не дивлячись на відстань від нашого району, ми відправили Ліза на приватний садок з хорошими відгуками. Діти лікуються особливим чином, і вони не повинні їсти непристойну манну манну крупу щодня і слухати кішки втомлених учителів, які вже добре підійдуть.

Наш сад новозбудований, всі блискучі, багато вікон, іграшок. Великі меблі, молодий персонал. Всі прогулянки, посмішки, негативність. Лізка, я думаю, виросте позитивну дитину з такою вихованням. Ми любимо, що в сім'ї, незалежно від чого.

Так я на роботі, коли телефонні кільця. Я підбираю телефон і догляд за Ліза каже мені, що мені потрібно забрати її трохи раніше, ніж зазвичай сьогодні. Ми повинні говорити разом. Тому що "справа дуже серйозна і не переносить терміновості". Він не хоче нічого сказати, просто у людини.



Ну, я гона попросила голову рано і піти в сад. У своїй голові вже багато ступінчастих думок. Може бути вдарив її або розбити щось. Може бути, вона мала боротьбу з кимось, хоча це малоймовірно. Але діти ростуть так швидко і так жорстоко. Може бути, хто болить її?

Я приходжу. Паркінг. Я ходжу прямо до вчителя, щоб запитати її що сталося. Вона, майже мовчить, веде мене і дочку до окремого кабінету до психолога. О, це так сучасна! Дитячий психолог. Я, ймовірно, втомився Rorschach тестування ... Але нічого. Пробити



Так ми стоячи, тому три з нас: мене, Ліза і педагог перед цим психологом. Людина занурюється через товсту папку протягом тривалого часу і, нарешті, витягує дитячий малюнок, на якому розкидані 3 дивні фігури - два вище, один нижній. З'ясуйте, що моя дочка звернулася до цієї картини, і це центр всіх моїх проблем сьогодні.

Два фігури над дочкою і батьком. А один нижчий – наш кіт, Том. Все зроблено в техніці «примітивізм», і не виходить щось. Тексти пісень, а це означає: Я не проблема, я знаю мій дочка не схожа на фарбу. «Дуже тут, – добрий психолог торкає пальцем, «на тебе немає». Дитина не хоче бачити вас і не хоче бачити вас.

Потім два вирощені муфти починають оголяти мене. Так, я повинен витрачати більше часу з дитиною, бути більш торкнувшись з нею і іншими речами. Що вони мають вищу установу, і вони не можуть залишити її. Я природно загадував. Я не говорю, і пофарбуйте себе за допомогою шейму.



Ось хвилинна пауза, я з замороженими словами перед очима запитайте Ліза: Дочка, це правда? Я хочу бути там. Мапа Я болить вас в якомусь чином.

Ліза, очі якого також перетворилися під час цього часу, відповідає мені всі її пологі честі і спонтанності: «Ні, Маммі, що ти?» Я просто не можу малювати. Вона пофарбувала себе з початку, потім Дад. Я шукаю це. Навіть Том не хоче малювати. І ви так красиві, щоб я руйнував його. Я хотів відкинути папір, але він від мене.

Тепер я, піднімаюсь, не зв'язуюсь, подивіться прямо в очах «респективних дитячих садків». Вони якось ковзали і уникли.

«І що про зуб дитини, де він потрапив, напевно не нам?» – намагається розбити тишу вчителя. Моя відповідь, це молоко, це пішли. Я знаю, що вона насправді знав її краще, ніж я зробив, але вона не може просто тримати тихий. Я вдягную дочку, щоб піти додому.



Вже в домашніх умовах, після прибуття мого чоловіка, я поділився з ним сьогоднішні події в дитячому садку і розтягувати, що ноги дочки більше не буде там. Але Лізке любить сад... Але тепер я не збираюся їх знову. Ми домовилися, нехай да візьме її, він напевно ніхто не скаржаться на бідне виховання дитини. Працює на поліцію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное