М'ясні рецепти молодої дівчини, яка переїхала в Грузію для місцевої кухні

Багато гріхів на м'ясі, вони кажуть, не корисні, дорогі, неетичні і всі інші речі. Ми розуміємо це, але якщо ми дотримуємось шляху логіки трохи, еволюція без м’яса буде важко. Якщо ви не м'яснете, то це Грузія Не здивує вас і, звичайно, нічого не порадує вас.



Якщо ви один з тих людей, які люблять дотримуватися виделки і ножа в розкішному стилі, то ви маєте право. Редакція "Сайт" Я хотів би поділитися з вами рецептом м'яса, який прийшов з Грузії. Не стейк, але не менш смачний, а фізичні витрати не так багато.

Цей рецепт відрізняється тим, що він вимагає великої кількості зелені. Традиційно це cilantro, але ми перемішуємо з досить звичною петрушки і кропу. Обов'язково додайте базилік і трохи розмарину. З м'ясом ви не повинні мудро, хороший шматок свіжої свинини з найближчого ринку. Давайте!



інгредієнти
  • 1кг свинини
  • 2 ст.л. рідкого меду
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1 ст.л. сметани
  • зеленню (на пачці кропу, петрушки і кіндро, невеликий базилік і розмарин)
  • сіль і перець




М'ясо грузинського стилю
  1. Тут просто. Нарізаємо м'ясо великими шматочками, зелень не дуже дрібні. Якщо ви не можете знайти свіжий базилік і розмарин, то можна використовувати сухі. Візьміть їх чайною ложкою.
  2. Змішайте всі зелень, додайте перець і сіль і змащіть в м'ясо. Додайте лимонний сік і мед. Перемішайте все добре і вставте в холодильник, щоб маринувати протягом декількох годин. р.



  3. Поставте м'ясо в зручну ємність, і перед тим, як змішати зі сметаною. Викласти все разом в духовці за годину (або трохи більше), температура 200-220 градусів Цельсієм. Дядько!


Ви не можете чекати від редакції, коли він охолоджує, і відразу ж послужить не стіл. Рекомендуємо не використовувати всі зелені для маринаду, можна залишити столову ложку, щоб потім прикрасити готову страву. Мед можна покласти менше, і як для спецій, то ніяких обмежень ви в будь-який час - експериментуйте, як вам подобається!



М'ясо грузинського стилю Захищає так темний погляд, я терміново хочу сидіти і підібрати великий палець. Ми рекомендуємо доставити на гарячі напої і не обмежувати себе в кількості - ми пропонуємо кілограм, і ви можете випікати два або три! Ознайомтеся з цим рецептом для великої раги, за яким я ще не приготував, і ми хочемо, щоб вам було приємно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное