Три речі Я роблю на замовлення с. священика перед виїздом будинку

У багатьох маленьких містечках і селах є ще церкви з невеликою парафією. Всі місцеві жителі знають один одного і збираються разом на свята або інші важливі випадки. Навігація христина Вони мають особливий, важливий і об'ємний зміст.



Ми не будемо говорити сьогодні про те, як поводитися в великих містах і з великими парафіями. Скільки грошей у кишенях і скільки їх витрачають. Ми пропонуємо Вам просту всесвітньою мудрістю від с. священика, який протягом всього життя не почував себе заздрістю і залишався щасливим до кінця.

У Тамбовській області була невелика церква. Але люди пішли на весь час, парафія була доброзичливою, і всі знають всіх. І все тому, що місцевий священик був дуже гарним чоловіком і всім сподобалося його. Він не відмовляється від допомоги будь-кому, жили скромно, не вимагав грошей, і жив на пожертви.



Це сталося, що діти були також загиблими для багатьох кілометрів до цього церковного служіння. І він тільки щасливий: немає нічого робити в с., є мало цікавих, тому принаймні ви можете впоратися з роботою, не відволікаючи.

У його житті священик має 4 дітей і 11 онуків. Хто став доброю людиною. Часті візити, гості, незаймані чаттер під час свят. Зроблено старе серце молодше.

Одну зиму, коли температура знизилася нижче 20 градусів, старик став хворим. Він не міг більше, як раніше, зрізати дерево, принести воду або піти кілька кілометрів до розмиття, щоб відвідати хворі парафіяни.



Тепер він потребує допомоги. Це дізналися про своїх знайомих, звичайних сільських людей, і почали приїхати з подарунками. Хто приніс їжу, які принесли теплі речі? Стара людина себе, так як вона виявилася, нічого не мала в будинку: він віддав все.

Він прослужив, що взимку якось. Але навесні, коли він зрозумів, що він не мав довгого, він назвав його молодшим сином, щоб приїхати до нього. Він попросив решту йти про свій бізнес і не турбувати його в останні роки.



По приході сина і онука, старик захопився великим хлопчиком протягом тривалого часу і в кінці сказав він:

«Привіт, бабуся. Не боїться ваших старих і хворих дідів. Я здаюсь, але ви просто починаєте своє життя. Я хотів би поділитися своїми думками, поки я не можу. Я не можу дати йому поради, але, можливо, мій досвід прийде для вас.

Я запитаю вас, щоб завжди бути однією особою. І інших людей і тварин. Будь ласка, захистіть вашу розум і серце від спокуси. І я запитаю вас не боятися роботи. Так ви станете прикладом іншим і ви будете розуміти, що це грація.



Тепер слухайте інші поради. Щоб бути завжди в здоровому настрої і в гарному настрої, просто дотримуватися трьох простих правил.

  1. Зніміть очі. Небес, щоб завжди пам'ятати, що наш Небесний Отець дивиться над нами. Ми захищаємо нас і керуємо.
  2. Низькі очі. Щоб грунт, подивіться, скільки місця потрібно для одного могили. Тепер я розумію, як ніхто інший.
  3. І знову, Дивитися Хворий, поганий, крок, глухий, сліпий, і всі інші, хто був нещасливим, щоб постраждали різні травми. І радіти, що у вас немає цього, і може зробити чудові речі без перешкоди.


Тепер вирушайте з батьком, залиште мене самостійно. Для того, щоб ми приїхали до цього світу, і ми поодинці.

р.

Це були останні слова священика села, який загинув той же день. На самому кінці він нічого не мав, він дав всім стражданню і потрібним. Довгий час був ірмором, що це було гарним чоловіком і людьми, які були загиблими. Ми не знаємо, якщо онука слухала слова свого діда, але ми сподіваємося, що світ втратив один хороший чоловік, який день, але отримав дитину продовжити свою подорож.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное