Чому чоловіки не виростають, але тільки жир на печиво?

Якщо піч 180 градусів, а аромат в будинку такий, що всі господарі працюють на кухні, то я запікаю апельсинові бісквіти! Я знайшов цей рецепт онлайн два роки тому. Щось зими, то на столі є печиво.

Сьогодні видання. "Сайт" ділитися інструкціями для приготування ароматних, ніжних і дуже смачних тріщина-помаранчевий cookieй Не можна відірвати!



помаранчеві інгредієнти
  • 1 помаранчевий
  • 120г цукру
  • 100г м'яке вершкове масло
  • 1 яйце
  • 2 ст.л. апельсинового соку
  • 250г борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. солі
  • крапка-сугар
  • порошок


Підготовка
  1. Натирайте шкірку одного апельсина. Отримай сік з половини апельсина.



  2. Змішайте апельсинову шкірку з цукром, щоб вона поглинає весь смак. Додати трохи розм'якшене масло і перемішати його вгору. Потім додайте яйце і 2 столові ложки апельсинового соку. Візьміть його легко.



  3. Змішайте борошно з розпушувачем і сіллю, а потім додайте в рідинну суміш. Проведіть все міксером або вінком до однорідності. Тісто густий і липкий. Поставте тісто в лаймп і вставте в холодильник на годину.



  4. З столовою ложкою формуємо м'яч розміром горіха з тіста. Трохи згорніть заготовку спочатку в цукор, а потім в цукровому пудрі. 1 999 р.



  5. Печиво випікають в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15 хвилин.



  6. Це, тример Апельсин готовий. Бон придаток!





Щоб дізнатися більше про рецепт, див. це відео з кухар-канал Таня Шпілько. На своєму каналі красиві Тетяна ділиться перевіреними і улюбленими рецептами для затишної домашньої чайної вечірки.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також рекомендую читання рецепту для шоколадних мармурових печива під назвою Crackled шоколадні печиво від австралійського шефа Девіда Герберта.



Печиво. Тріщина Дуже красиво виглядає, дуже легко і швидко, і його насичений смак не залишить байдужим будь-який справжній солодкий зуб. До речі, апельсин можна замінити лимоном або вапном, він також виходить досить смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное