Історії людей, які дійсно розширюють свої крила

Є так багато інтерпретацій слова «лове». Він може проявлятися абсолютно різними способами. Для кого знак любові стане свіжо підготовленим домашнім борщом, а для іншого – прогулянка після робочого дня. Редакція "Сайт" Я збираю для вас історії, які містять силу істинної любові.

р.

Кожен з цих оповідань унікальний своїми силами. Тим не менш, всі вони об'єднані тільки самими тепло А тонн справжніх почуттів.

  1. У ванній кімнаті я піднявся під ліжком, щоб перелякати її пізніше. Коли вона побачила мене, вона ховала в шафі, щоб зробити те ж саме. Не ми зробили один одному?
  2. Багато років тому, мій 6-річний друг і у мене є весілля. Сьогодні ми наречені і наречені. й
  3. «Мій чоловік має величезний живіт. Тексти пісень, а це означає: Він не стверджує мене, тому що ніхто не може допомогти йому зв'язати своє взуття. й




«Я 25 років, навчаюся в іншій країні і працюю. Але коли я зателефоную мамі, вона завжди каже: "Так, дитина?" На цьому етапі зникнуть всі проблеми. «Коли мої батьки були знайомствами, мій тато почав навчати мами, як їздити. Як автомобіль нащадився на дно річки, він запитав, якщо він забере його. Ну, вона закінчилася добре. Ми отримали місяць пізніше. Мами їздить на великому автомобілі зараз. Я сказав мій 7-річний син, який я завжди хотів бачити Діснейленд, і на мій 30-й день народження, він і мій чоловік передав мені квитки. Як виявилося, мій син запам'ятався моїм побажанням і пропустив його на мій батько. Ми літаємо до Франції в інший день.»



«Я був в середині вчителя. У ній взяли участь всі лекції, ретельно підготовлені для семінарів. Ні, я не стала дружиною. Але тепер я великий спеціаліст і знайшов велику роботу. «Щоб мені, чоловік вирішив дізнатися, як запекти млинці, перетворюючи їх в повітря. Все буде дрібним, якщо на стелі немає плям. "Я людина. Я завжди любила великогабаритну музику, байкерські вечірки та інші речі, які, як кажуть, ви не можете розповісти про своїх онуків. На якийсь момент я хотів просте сімейне щастя. Тепер я люблю готувати і просто розтопити, коли діти загортають все і кажуть, що це було смачно.



«Мої улюблені твори як аніматор, які затримують дітей в костюмі ведмедя. Саме так виглядає цей костюм, як мій малюк. Коли я хочу поговорити з сердечником, він кладе його, я сидю на ляпасі і розповісти йому все. Це працює так само, що я просто відчуваю стрибок нової позитивної енергії. «Одний день я був на автобусі і побачив сонячний зайчик з мого телефону на стелі. З'явився ще один. Коли я почав їздити зайчиком, інший почав зловити. Як я був про вихід, хтось прийшов за мною і захопив мене, «Чи я!» Що був мій майбутній чоловік."



«Після роботи я хотів чистити квартиру до того, як мій чоловік повернувся з своєї поїздки. Але я так втомився, що я вийшов на диван. Я прокинувся - квартира чиста, пахне щось смачне, мій чоловік засвоюється. 14-річна дочка залишила замітку, «Я очищав її, виховав її все». Я пішов до Юлки, я буду пізно, тому що я заслужила його. Я навіть не думав. «Мій чоловік Женья працює у великій команді, тому він часто приходить до дому подразненим. Я починаю розповісти йому казки, де з'являється герой Женя, і він закохується посміхатися. «Мій батько є військовим. Він ніколи не продемонстрував торкнутися емоцій в домашніх умовах. Одного разу, коли я прийшов після розірвання з хлопцем, він захопив мене вперше, сказав я був кращим і ніхто не був гідний тих сліз. Дуже приємний."



Про це заявив хлопець, що у нього була боротьба з пінгвіном на зооо один раз, і він отримав на коліно, приймав сумку, і запропонував, «Що робити разом для відпочинку мого життя!» «Мої батьки були бідними, тому вони просто підписали реєстр. Одного разу вони сказали мені, що вони не пошкодили весілля. Тепер я підготую сюрпризу для них – справжній торжеству чекає їх восени. Моя подруга завжди подбала про себе, сподіваючись, що «внутрішнє світ тільки для патолога». Одружився з патологом протягом трьох років. «Ми мали велику боротьбу з чоловіком. Я йшов на нього, " І сказав він: "Дуже, я буду!" У пральній кімнаті почали упаковувати і улюблені штани. Сидіння в куртки, шапці і нижню білизну. Я сказав йому: "У мене все буде вологим." І сказав він, "Що вам подобається?" Зробив мене сміятися так багато, що я кинувся в голосі, а потім він приєднався до мене. Робимо.





Яка історія доторкнулася вас самим? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми бажаємо Вам міцного і теплого почуття!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное