Доля жінки, які навчились щастя шлюбу

Життя для того, щоб кинути конфлікт. Зрозуміло, що кожен має різні пристрасті, але деякі долі не люблять. І якщо так, ви хочете хоча б миру, щоб ніхто не схожий. Ви живете спокійно і спокійно. До готовності марріПриклад.

9429416

浜у 涓 蹇 Історія – це життєва, повсякденна та дещо цинічна. Редакція "Сайт" Ви не можете уникнути, тому що вам потрібно поради. Якщо ви були в аналогічній ситуації? Ми хочемо знати вашу думку, але зараз ми розповімо вам все, щоб зробити замовлення. Це те, що так званий наш герой.

Він не так старий, але набагато старше. 20 років. Я вже зараз. Ми познайомимося з вами, відчували щось патріархальне в ньому: подбаємо про мене, помпери люблять дівчину. Не звучати як чоловік. Ми легалізовані відносини, коли я був заплідним. Ми живемо разом. Це сталося, що він був першим, не був одружений раніше.

Габаритний зображення

Коли я був молодий, Piabay дізнався, що я не мав дітей. Вона підняла дочку сестри, яка залишила нас на дванадцяти років. Вона підняла її, підняла її до народу. Я був тільки сорок. Поліна пішов в інший місто, одружився там, тепер вона має свою сім'ю і інше життя.

У мене є дочка, майже мій вік. Її характер складний, не схожий на це дуже багато. Чоловік говорить про те, що перший жіночий характер був ще гіршим, дочка приймала. Саме тому він розлучив дружину. Він жив в якості холера, поки він не зустрівся. Він дуже любив мене і так далі. Не дуже важливо.



浜у 涓 蹇 Коли вони вперше зустрілися, вони мешкали в своєму окремому будинку, але коли вони легалізовані відносини, вони обміняються своїми квартирами досить затишна трешка. І тепер я думаю, що це помилка. А дочка продемонструвала і почала сидіти, кажуть вони, оренда дорого зараз, дайте мені жити.

Я сильно проти шлюбу старому чоловікові, бо в моїх планах спілкування з нею не було. Але вона прийшла до бізнесу, і в той же час ретельно розглядала все. Я пропоную, що вона була приступна до зміни квартир, тому що один може жити, а інший в оренду. Я не знаю, що вона повинна робити з цим.



Коли батько хворий, мене і його друзі буквально вийшли, вона не почула слово його, а потім ви показали! В цілому, ідея її полягає в тому, що вони хочуть пересуватися тут, взяти кредит на житло, але зараз кудись зупинитися (в нашій квартирі), а потім пересуватися на власне. Це просто тимчасовий. Так, звичайно, я знаю, як це таке.

В цілому, мій чоловік, здається, вже починає «співати» під її впливом, кажуть, нічого страшного, ми можемо рухатися. Так, обов'язково. А потім вона буде зареєструватися тут, він буде йти, її квартира, і я на вулиці. Вона бомбардує його з дзвінками і літерами. Я спробував зв'язатися з ним, але він був тільки відхилений.



й Piabay Я думаю, що якщо вони важко орендувати квартиру, щоб витягти, де будуть гроші на кредит? Він не схожий на це питання. В цілому, якщо він не приїжджає до своїх почуттів, то я підніме питання поділу квартири, перейде до одного. Я отримую свій шлях через суд. Я не знаю нічого, і я точно не хочу витрачати нерви на це!

З редакційної колегії ситуація дуже складна. З одного боку, ця жінка може бути зрозуміла, а з іншого, дочка має право допомогти. Написати коментарях, як ви оцінюєте таку ситуацію і які дії, на вашу думку, краще брати. Хто знає, можливо, наші героїні читать коментарі та прийматимуть правильне рішення, яке підходить всім.



浜у 涓 蹇 ОдруженаЯкщо він не має великої родини. Ось як цинічна ми. Ви можете, звичайно, захопити нас для цього і сказати, "Ай-ай-ай-ай!" І ми будемо сором'язливі, так. Цікава стаття про правила життя з розумінням, що завтра не може статися. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное