Декольте і дезоляція, або до чого приносили квартиру доньки-не-правові

Незалежно від того, що хтось говорить, сімейні спори є невід'ємною частиною вирішення питання житла. Особливо коли діти починають мати власні сім'ї.

Якщо ж люди будуть сперечатися, що сучасна молодь була привезена в більш вигідні умови, ніж їхні батьки, і звикли до того, що вони бажали на всіх витратах. Можливо, саме тому молоді люди дуже сильно реагують на відмову, наприклад, як в історії нашого поточного навігатора Серафим Нікітични.

Не так давно в житті моєї сім'ї була велика подія. Моя найдавніша сина була одружена і сказала мені, що я скоро буду бабуся. Не можна сказати, що немає обмежень, щоб сказати нічого!

714392

Напередодні цієї події я завершила облаштування та ремонт квартири, які я спадаю від батьків. До того, як він одружився, він і молодша дочка проживала в квартирі. Я запланував орендувати школу батьків, щоб зберегти гроші, щоб платити за навчання в університеті дочки. У цей час вона була просто оздоблювальною учбою і вибираючи університет, вона хотіла піти.



Але це не було заплановано. Дочка благополучно вступила в бюджет, і син засудив його, щоб дати йому і дочку жити в моїй батьківській квартирі до пологів. Так само, протягом цього часу, вони просто можуть заощадити гроші і взяти іпотеку на власне житло. Немає інших варіантів, але для узгодження, оскільки це було про благополуччя мого довгоочікуваного онука.



Через рік виявилося, що дочка-в-права від народження дитини з іншої людини. Він був справжнім ударом до сина. Він не міг приймати зраду своєї дружини, як вона не торкалася. І мій син почав жити з мене і сестра знову. Після того, як все це відбулося, квартира батьків знову вакантна. Так тепер я можу реалізувати свій план оренди.



Перед тим як зняти житло, було, звичайно, необхідно очистити. Коли я прийшов до дому батьків, я був переповнений. Там був такий девастація, що не був мій син, який жив там, але ціла горда променів собак. Так довго не працює ремонт.



У цей день я не відкладав своїх емоцій і висловив до сина всі скарги про стан житла, в якому він і його колишньої доньки-в-право залишила квартиру. Він не визнав його провиною, але тільки відхилений і сказав, що він не збирався жити з мене або попросити нічого. Через тиждень він переїхав в оренду житло, а з тих пір, як тільки ми бачили один раз в 3 роки.

3610Р. 4200Р.

За цей час молодша дочка закінчила університет і одружена. Як мій син, моя дочка запитала мене, щоб зупинитися у моїй квартирі батьків, але цей час я відмовився. І не будемо повторювати минулі помилки. Я кладу занадто багато енергії і нерва в цей будинок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное