10 країн з найбільш розвиненою системою охорони здоров'я Це де потрібно стежити і лікуватися!

Рівень. Медикамент Країна є індикатором його благополуччя. Я хочу, щоб моя рідна країна була просто такою, процвітаю, здатною допомогти в часі і якості, якщо раптом що відбувається до мого здоров'я. Ви хочете відчувати себе безпечно і захищено від місця проживання.

На жаль, не завжди можна реалізувати їх. І це сумно.





Редакція "Сайт" Я збираюся розповісти про 10 країн, які мають найвищу систему охорони здоров'я. Можливо, вони повинні виглядати до.

  1. Швеція Швеція увійшла до почесного списку. Уряд фінансує 97% медичних витрат. Тобто кожен Свед проводить лише 3% від загальної кількості, необхідної для підтримки себе у великій формі. Для придбання високоякісного обладнання для лікарень, всіх лікарських засобів та гідної оплати послуг професійних лікарів достатньо грошей.

    Однак поле стоматології для дорослих в цій країні залишається платним. Але є вихід - стежити за здоров'ям зубів молодим, адже дітям до 19 років стоматологія Вони все ще безкоштовно.





  2. Швейцарія Швейцарія має дуже високу тривалість життя. В середньому чоловіки живуть до 80 і жінки до 85. Це говорить про те, що в цій країні здоров'я є пріоритетом.

    На відміну від Swedes, Швейцарський повинен платити за медичне страхування і вийняти страхову політику, щоб отримати необхідну допомогу від лікарів в потрібний час. Це просто бюрократична форма. Один із способів або іншого, держава охоплює більшість витрат, які середній швейцарський громадянин витрачає на медичну допомогу.





  3. Південна Корея Кожен громадянин Південної Кореї зобов’язаний пройти щорічну медичну експертизу, витрати якої покриваються державною скарбницею.

    Корейські лікарі дотримуються позиції, що всі процеси в організмі повинні бути в гармоніяВони все ще використовують давні методи загоєння, грамотно поєднуючи їх з сучасними медичними новаціями і нормами лікування.





  4. Українська Австралія має чудовий клімат, гарну екологію, комфортні умови проживання та розвинена медицина. 75% медичних векселів Австралії фінансуються федеральним урядом та рештою 25% покриваються приватним медичним страхуванням.

    Австралійці повинні платити за стоматологічне та офтальмологічне лікування з кишені. Тим не менш, мешканці країни не відчувають багато незручностей в цьому плані. У великих містах мешкають досить багато громадян, які здатні самостійно фінансувати лікування зубів. Для тих, хто не може це зробити, уряд пропонує субсидії.





  5. Італія У Італії існує єдина Національна служба охорони здоров'я, яка кожні два роки проводить безкоштовне обстеження кожної жінки для формування ракових клітин і раку в організмі.

    Якщо необхідно виконати операцію в приватній або громадській клініці, пацієнт не стягується. Викликаючи амбулаторію в Італії також не оплачується хворим, навіть якщо вони незаконні. Такий догляд за здоров'ям є несучими фруктами, з італійцями, які проживають в середньому 82 років.





  6. Іспанія Іспанія приділяє велику увагу професіоналам навчанняй Найлегша парамедика в місті з населенням кількох сотень людей має кваліфікацію не гірше, ніж лікар приватної клініки в мегаполісі. Ви отримуєте країну, де ви просто хочете лікуватися.





  7. Ізраїль Ця країна є популярним місцем для багатьох віруючих. І здорова мека для тих, хто майже втратив надію на відновлення. Це допомагає найважчим пацієнтам потрапити на ноги і виконувати найскладніші операції, які в багатьох інших країнах навіть не займе.





  8. Японія Країна підйомного сонця, одна з провідних в розробці високих технологій, не дає своїх позицій в галузі охорони здоров'я. Система охорони здоров'я в Японії спрямована на профілактику та реабілітації. Розроблено медичне страхування, яке фінансується державними та приватними підприємцями.

    Приватний сектор роботодавці оплачують своїх співробітників окремо від своїх зарплат, сума, яка необхідна для покриття вартості приватного медичного страхування. І ненависті мешканці отримують таку допомогу від держави у вигляді державної субсидії та звільняються від медичних зборів.





  9. Грузія За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я Сінгапурська система охорони здоров’я визнана кращими в Азії. Щорічно ця країна відвідала близько чотирьохсот тисяч туристів, більшість з них як головна причина для відвідування вказує на відмінну медичну допомогу. Це дійсно є.





  10. Гонконг Гонконг не вважається країною, це особливий адміністративний регіон Китаю з населенням близько 7 мільйонів осіб, але він живе своїм окремим життям. Це називається одним з провідних фінансових центрів Азії. Доставка по догляду за здоров'ям Місто також підтримується на гідному рівні.

    Гонконг має один з найнижчих показників смерті немовлят на планеті. І в умовах загальної тривалості життя Гонконги займають друге місце у світі.

    Система охорони здоров’я Гонконгу ґрунтується на муніципальній медицині. Хірургія, лікування та профілактичні перевірки в муніципальних лікарнях 90%







У будь-якій країні ви живете, подбайте про своє здоров'я, щоб не виникало потребу бачити лікаря.



Поділіться цією інформативною статтю з друзями.

Стаття

Альона Сташко Альона любить танцювати і навчатися в тренажерному залі. Він вважає, що треба прагнути до балансу життя і зберегти баланс в будь-якій ситуації. Він слухає джаз і переглядає короткі фільми. Вона мріє про відвідування Нью-Йорка і відвідування Бруклінського акваріума, розташованого на Атлантичному океані. Адмірінг Broadway. Улюблена книга – «Віолети у середах» Андреа Мауройса.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное