12 оповідань людей, які були охолоджувачі, ніж Chuck Norris



Все відбувається в житті, і кожен з нас повинен зіткнутися з незвичайними обставинами і випробуваннями для міцності і сили. Як ви дізнаєтесь про себе.

Веб-сайт Я збирав історії з сайтів «Overheard» і Pikabu про людей, які адекватно справляються з незвичайними життєвими ситуаціями.





  • Вона працювала дизайнером, навчалася, орендувала квартиру, надала кажану. Для квартири було достатньо грошей, харчування та миша. Моя зарплата вкрадена на автобусі. Я йду, і раптом побачила гаманець. Я відкрита, і є гроші 3 рази більше зарплати. Спочатку я думав, що я був щасливим, а потім я був притулок. Можливо, хтось має таку ж ситуацію, як мене. У своєму гаманці була карта певного Сергія. Я назвав її на телефоні. Сергій був водієм одного заможного чоловіка. Він подякував мені, а потім виявилося, що його бос потрібно дизайнеру для нового будинку. Тоді його друзі... У перший день оплатив авансовий платіж. І найголовніше, миша щаслива.
  • Моя мама розповіла мені, як вона пройшла іспит. Я отримав квиток і тільки знає одне з двох питань. «Чи можу я почати з другого питання?» Професор дивився, але він зробив. Відповіді мама, а потім ще один вчитель приходить і просить професора приїхати до відділення. Він вийшов і сказав: «Ви повинні взяти його з неї, вона вже відповів одне питання». Учитель сидить вниз, мати, не плутати, починає чути одне питання. Вони кладуть його "смерти".
  • Я завжди намагався диверсифікувати життя з деякими видами руху, щоб не здаватися нудним іншим. Сходження? Будь ласка, і піднятися вище. Перемикач з мотузкою? Подаруйте мені два, сіганула з 83-метровою трубою. Відкрита кабіна на колесах Ferris? Плювати і рубати. Але насправді я все ж кицька: Я боїться висоти і гіпохондріак ще однаковий. Я покажу ще раз на покрівельний атракціон, я покажу всі два пальці «клас», і самому променю і крі.




  • Моя дружина і я поліглоти. Я знаю 9 мов ідеально, вона 7. І це загальна висота. Ми подорожуємо в різні країни, спілкуємось з місцевими Деякі люди не розуміють, що ми іноземці. Але крута річ, що моя дружина і я завжди можу говорити про мову, яка ніхто не може зрозуміти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час.
  • У 3-му класі я пішов до кіно з подругами. Поїхали до річки перед сеансом. Я носила красиві балети. Спочатку прокидаємо млинці в воду, а потім відіграли і почали кинути камені в хвилі з нашими ногами. В одній кисті одна взуттєва слизька в воду і почала мити. Вони не можуть дістатися з паличкою, тільки відштовхуються далі від берега. Я кричу. Хлопець прогулявся, побачила нас, війшов в воду в дорогих штанах, виніс взуття і кладемо її на ногу. Я відчував, як Cinderella.
  • До 30 років вона була успішною жінкою. Займав сина, працював менеджером у великій компанії,... Поки вона зламала ноги. Припинити час: Я не повинен йти в будь-яку точку, йти в магазин, в банку або працювати. Не ходити в будь-яку точку. Я почав читати книги, які довгий час були на полиці, переглядаючи фільми, працюють віддалено в зручний для себе час. Наприкінці лікарні я зрозумів, що я не хочу повернутися до звичайного світу. Починав таксі вночі, працювати на набір текстів і перекладу. Я тільки поїхати в магазин вночі, коли ніхто не є. І це так високо! Я вирішив, що в житті потрібно пауза, набрати сили, дивитися сноу і їсти морозиво на ніч на набережній.




  • Всім подобається, чому я став настільки активним, веселим і веселим. І вже стрибали з парашутом, парапланованими, отримали татуювання і тушку з останніми грошима в Індію. Все, що мені подобається. І ніхто не знає, що місяць тому я воював рак і життя для мене зараз є найбільшим щастям.
  • Я зустрілася з хлопцем на паспорті. Ми проживали протягом 6 годин, ми вже любили родичів. І пішов з ним. Ми прогулялися до світанку і говорили про все. Мій будинок був від 6 до Так він запитує мене за номер телефону, витяжує його телефон, і він мертвий. Немає листівок, ні ручки, і ніхто не запитати. Він дивився навколо, перетягував колоду значних розмірів і знайшов кути на землі. І з цим charcoal, він звернув свій номер телефону на колоді. Він кинув колоду на плече і пішов додому. Увечері з'явився паспорт, телефон не з'єднаний, продемонстрував 6 ранку, щасливий, приніс деякі справи і каже: «Не доторкнутися до ранку. й
  • У театрі, як правило, тексти, які можна прочитати, актори не навчаються, але читати з аркуша. Я не пам'ятаю заголовок гри, але точка полягає в тому, що як поет прогресує, месенджер дрочить і руки царя листа говорячи: «Ваша величність, у вас є лист!» Цар нерапсує прокрутку і... oh жахів немає тексту (коледжі жартовані)! Він був досвідченим художником, тому він повернув месенджеру прокрутку з словами: «Читати, месенджер!» Актор, який грає роль месенджера, також не приваривий канал. Він повертає лист і відповіді, «Іллітерат, Ваша величність!»






  • На третій рік я працював офіціанткою, я бачив багато речей: були п'яні і божевільні, а вексель не сплачував, і невисокі кінчики зліва. Але людина, яка замовляє каву для себе і стейка крові для маленького левового куба, сидячи на руках, безумовно, позбавляючи всіх інших.
  • Я живу на 2-му поверсі. Це мій день народження влітку. Одну ніч я сплюю гучні шуми. Я відкрию очі, дивлюся через балконні двері в вікнах квіти і руки, які розтираються на склі. Я отримую, я розумію, що в іншому приміщенні ці звуки приходять з вікон, і на кухні. Друзі, які люблять скелі (все обладнання) вирішили привітати мене таким незвичайним способом. Відкриваємо вікна - затоплені букети, а потім збиваємо друзів. Я ніколи не забуває щастя цього дня!
  • Останнім часом я їздив з знайомим водієм на мікроавтобусі в першому місці. Він бачив, що на задній частині вантажівки не було другого замка, тільки з боку нашого мікроавтобуса. Це може загрожувати падіння вантажу і в цілому надзвичайну ситуацію. Він був темним, і водій не бачив його в дзеркалі заднього огляду. Відоме знайомство спробувало підійти пару разів, щоб отримати цей замок, в кінцевому підсумку він вийшов - розтягнув його руку і закріпив його як потрібно. У той момент я думав, що часто хороші речі трапляються з нами, хтось збере нас від небезпечної ситуації, і ми не знаємо її.
Бонус: Один батько підніме сина з дефектом серця. Це так серветка.

4-річний Шахрайство - це стружка з тетрадом Фло - вроджена серцева недостатність, яка включає в себе 4 порушення серця одночасно. Він проявляється в лагу фізичного розвитку і нападах ціанозу і задишки дихання. Не можна їсти як інші діти, живить через спеціальну трубку на животі. Його батько, Роберт, один батько. Він пише блог про своє життя з сином. Роберт піклується про шасі, поїздів і навчає його. У твердості з сином. Роберт поставив той же клапан на шлунку, як шашлик.й Хлопець вважає, що батько є кращим у світі і хоче бути як його.



Веб-сайт: www.instagram.com/p/BUZ7hK5DGv9/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное