Як почуття гумору допоміг людині уникнути швидкості квитка





Одна людина врятувала багато грошей, щоб купити дорогі конвертовані. Коли він відступив, він нарешті виконав свою мрію і дав собі Різдво подарунок. Він пішов в салон, купив автомобіль і відразу поїхав його на сільське шосе.

Стара людина насолоджувалася вітром і почуттям свободи, що переносить на велику швидкість. Увімкнено, у дзеркалі заднього огляду він помітив поліцейський автомобіль з миготливими фарами, що ховається ним.

до О, прохолодно! Стара людина думала і почала їздити швидше. - Я не маю проблеми, що виникають з цих скриньок!

Але поліцейський автомобіль не відставав. Чоловік все ще прийшов до своїх почуттів і перевернув на сторону дороги. Він сказав:

Сер, ви і не потребуєте ніяких труднощів. Це Різдво Єви, мій зсув повинен бути більше 20 хвилин, я хочу, щоб отримати будинок швидко. Якщо ви даєте мені причину, чому ви прискорили, що я ще не чув, я не даю вам квиток і я даю вам йти.

Стара людина думала другу і сказала хлопцеві:

- Ви бачите, офіцер... П'ять років тому моя дружина залишила мене для молодого офіцера поліції. Я боявся, що ти хочеш.

- Ну... Доброго дня! поліцейський відповів сміятися і дати старим чоловіку йти додому.

Сайт тепер в Оголошеннях! Преса:

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное