7 людей, які не повинні бути використані в екстремальних ситуаціях



Життя дивовижна і іноді буває непередбачених ситуацій. Ми можемо змінити щось і ми не можемо. Але завжди є вихід.

Ми вВеб-сайт Ми хочемо розповісти дивовижні історії, де диво переплітається відваги, витривалості та надії.

10Старий Дівчина Defeats Crocodile З Bare Руки





Невизначена відвага продемонструвала 10-річна школярка Юліна Осс, борючись з крокодилом під час екскурсії заказника в Орландо. З'єднуючи головний причіп, щоб змивати ноги в креку, дівчина зустрілася з амфібійним обличчям до обличчя. Кроводил захопив дівчину в нозі з мертвим захопленням, але вона не плуталася.
«Я вдарив йому на голову, але це не допомогла. Але тоді слова інструктора прийшли до розуму, і я заштовхував нострії крокодила з пальцями, і йому довелося дихати через рот. В результаті я зміг звільнити ногу.- Juliana коментує.

Дівчинка мала застосовувати 14 стібків, але крокодила не доторкнулася до життєвих органів або кісток.

власний хірург 288804





Леонід Рогозов був молодим радянським лікарем, який працював в Антарктиді на станції Novolazarevskaya. У 1961 році діагностував гострий апендіцит. У ситуації здавалося бездіяльності: материк був далеко, і Рогозов був єдиним лікарем на експедиції. Тоді він зробив складно, але тільки правильне рішення:
Ваш власний Додаток.

«Я був рубаний. Але потім я взяв новокаїну голку і давав собі першу ін'єкцію. Якось я автоматично перейшов на режим роботи, і з цієї точки на я нічого не помітив.- Лікар пам'ятає.

Операція тривала 1 година і 45 хвилин і була виконана успішно, і через 5 днів хірург знімався стібки.

Старший Чоловік Survives 127 Година





Амос Wayne Richards впало в Ута каньйон під час ходьби. Його щиколотка поранена через падіння, але він зумів вийти з каньйону. Протягом декількох днів він прокидається через пустелю в пошуках допомоги. Амос каже, що він допоміг повісті Арона Ральстона, який утворився основу фільму «127 Година».

На 4-й день Річардс привернув увагу з спалахом камери, що, навпаки, був з ним. Похилий чоловік був рятувальний і прийнятий до лікарні. Історія завершилася добре.

8 днів у степу без їжі або води





Італійська Mauro Prosperi, бере участь у змаганнях в Сахарі, Він був лідером. Бажаєте зберегти свою позицію, він вирішив продовжити марафон, навіть коли площа була покрита піском. Але бігун втратив в середині одного з найбільших і найнебезпечніших пустель у світі.

«Я прогулявся в пустелі день після дня, зловживаю змії і лікує їх сирою. Я відвертаю так само. Я думаю, що є деякі інстинкти, які йдуть в екстремальні ситуації. й

Mauro втекти на 8-й день, знайшовши оазис кочів. Але він все одно мав боротися за життя: здоров'я марафонця підірвалася зневодненням та іншими наслідками тривалого перебування у степу. Однак він відновив і закінчив свій марафон через 4 роки.

Хлопець, який ніколи не втратив надію





Рома Платов любила йти риболовля з батьком. Одного разу взяв сина риболовля в тазігу. Незважаючи на сувору заборону, щоб залишити групу, ром відключив причіп і втратив.
«Для нічу було обладнано гілками ялини, це холодно, іноді було ведмедя. Для того, щоб якось задовільнити почуття голоду, мені довелося їсти пагони рослин і зелених конусів, відвертої води з потоку.- згадує Рома.

9-річні витратили весь тиждень тільки в дикій природі, перш ніж знайти рятувальники. Завдяки винахідливості та безболісності він зумів втекти мортальну небезпеку і знайти себе в домашніх умовах.



76 днів в морі





Стівен Калахан, журналіст з Америки, не підозрював, що море брати участь у забігу, що Він проведе наступний 76 днів на воді.

Він переніс корабель і перехрестив Атлантику на надувний життєвий рафтинг, який намагається вижити. Стівен був атакований акулом, 9 суден пливли його, просто не згасаючи його рафта, він був отруйований фарбою, яка потрапила в водовідведення, але все ще продовжує боротися. На 75-му добу на острові стрілася людина, а наступного дня його рафтинг був знайдений рибалок.

Після досвіду роботи ордаля журналіст написав мемуари, які були включені в керівництво виживання на морі, а для фільму Життя Пи, Калаган особисто зробив текли, які використовували основний характер.

Підліток боролися за життя папи за 3 дні





Давид Фінлайсон був захоплений гірським походом, разом з сином Чарлі, вони покатали всі гори в Ідаго. А ось в наступну поході, больдер розкочував над ними, і Давид знизився з висоти 10-метра. Він отримав багато травм, але подякував Богу Чарлі. 13-річному хлопчику лікували поранення батька і налаштовують табір надії, що хтось знайде їх. Після 3 днів це стало зрозуміло, що допомога не прийде, і хлопець пішов на шлях. Через кілька кілометрів він потрапив у групу туристів. Давид і Чарлі були евакуйовані.
«Це все бездоганно,- Девід говорить.Я поїхав з ним протягом багатьох років в горах, і хлопець був зверху. Моє син і я мав тверду дружбу до, але тепер я не знаю, це як граніт або бетон, якщо це не занадто слабке порівняння.



www.yahoo.com/gma/boy- 13-keeps-father-alive-hes-badly-hurt-015703541-abc-news-topstories.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное