Що ми намагаємось стати нашим долею.

Все має право існувати«Особливості» - це те, що багато людей говорять, коли стикаються з ситуацією в житті. Що таке доля? Fate - це серія заходів, які відбуваються з особою. Дивно, що деякі люди думають, що доля є обставиною, яка важко втекти. Ви часто почуєте слова: «Це твій шлях». Чи не так? Відчуття, що це доля, яка керує життям людини, а не людина – це майстер його життя.

Насправді це людина, яка формує і реалізує всі життєві обставини. Питання, як ми формуємо наше життя, свідомо або несвідомо? Яку долю вибрати? Долі, що створює вам або долі, що ви створюєте. Це різниця.





Несвідомість веде до рабства з обставин.

Розуміння призводить до свободи вибору.

Ви є причиною того, що ви створюєте. Про нас Багато людей говорять про карма. Є багато визначення, книги на цій темі написані. У сенсі доля і карма закриваються. У перекладі «карма» діє акція. Кожна дія людини виробляє наслідок, звідси вираз дуже доречно до концепції карма: «Що ви заспокоїте, ви будете перезавантажити». Карма, як доля, формується вами.

Давайте спробуємо зрозуміти, як працює механізм долі. Дестини починають працювати, коли ви прикріпите себе до чогось або відштовхуєте щось від себе від страху.

Справжнє життя побудовано і існує на основі принципу вільної енергії. Якщо Енергетика не протікає вільно, але заблокована десь, відбувається зона застій, в цьому випадку порушується оригінальна рівновага. Це долина. Фат – відсутність свободи. Якщо ви жорстко чіпляєте до чогось або прикріплюєте до неї, то Безкоштовна енергія запобігає вам від того, що ви скручуєте. Неперевершено, якщо ви боїтеся з чим-небудь, відлякуйте щось, протистояти йому, то можна залучити його. Тепер ми можемо зрозуміти вираз: «Що ви не зможете стати вашим долею. й

Безкоштовна енергія ґрунтується на прийнятті всіх! Якщо ви не приймаєте щось, спробуйте відпустити, він стає вашим долею. Іншими словами, ви не можете відірватися від залежності.

Що потрібно знати? Що ви боїтеся? Якщо ви можете відповісти на ці питання, ви можете зіткнутися з долею. Ваші бажання та бажання безпосередньо пов’язані з страхами. Якщо ви прикріпите до чогось, ви боїтеся втратити його.

р.



Що ви боїтеся втратити: кохана людина, робота, гроші, престиж, статус і т.д.? Можливо, у вас є страх самотності, страх бути непотрібним для всіх? Побоюючись зникнуть лише коли у вас духовна свідомість, розуміння життя. У житті все транзитор, всі зміни, з'являються і зникають. У вас є два способи: жити в страхі, постійно боротися з чимось, щоб протистояти або жити відкрито, прийняти все, як це, насолоджуватися.

Ви не можете турбуватися про те, що всі дороги йдуть від життя до життя!

Про нас Що я можу стати моєю долею.Я знаю, що Я відкрита до будь-якого досвіду життя. Все має право існувати.

Я приймаю людей і обставини, як вони є. Я не судиться. Не боятися в душі. Груша не довіряє життя. Я вірю мудрості життя. Я люблю життя.Видання



Автор: Юрій Туркін, з книги «У пошуках себе»

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //www.b17.ru/article/5260/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное