10 оповідань, що життя з домашніми тваринами просто не може бути нудним



Власники домашніх тварин навряд чи скаржаться на терпіння. Їх фаворити іноді викидають такі цифри, які неможливо не розповісти весь світ про них. Яким є те, що люди роблять шляхом розміщення своїх оповідань з тегом #Beastpost до онлайн-спільнот.

Веб-сайт Я збираю для вас найцікавіші та цікаві історії про пригоди домашніх тварин.

  • Рік тому я помітив когось, що працює на кухні і овець. Увімкніть це мишею. Ми вирішили дати нашим кіт-гіртресту саму ситуацію. Алас і ah ... Він зберіг, що кухня нічого не була. Ми вирішили, що з його природних інстинктів були змащені жиром, дайте йому зірвати і знищити мишу. Ми заблокували його на ніч на кухні. Після години і навпіл ми чуємо - спійманий і їсти, тільки цей бранч варто. Ми подивимося на кухню, і він, виходить, стрибаючи в шафу, відкриваємо хлібний магазин і сидить лоф з хліба.
  • Моя собака дуже добре навчається і ніколи не їсти, які дивники дарують йому. Тому, коли я ходжу на ділові поїздки, мій сусід повинен дотримуватися собаки. Але оскільки Джонні не їсти те, що вона дає, я закликав її на телефоні, вона кладе на динаміку і каже: «Джонний, ви можете!» І це, коли він починає харчуватися. Смарт собака.


  • Я помітив когось крадіжки сигарет. Вона гріхилася на всіх, але ніхто не зізнався. Одного разу, сидячи на кухні, куточок мого очей помітив, що мій щур сходження з клітки, сходження на стіл, глухий витяжку з пакета і дайвінг під диван. Я запустіть в приміщення, відштовхуючи диван і побачте його на ділігентно набиваючи сигарет під сліпою. З'явилися 10 сигарет. Небезпечна шахта. Я не курю.
  • Я був в лікарні близько тижня. Щодня батьки приходять і розповідають нам, що відбувається у світі. Я дізнався, що мій кіт не прийшов додому на другий день, я був злий, тому що він важко виходить зовні. Після того, як кілька днів вони допускаються назовні, і що я бачу? Моє диво сидить на клумбі і луках. Допускаєтьсямо.
  • Мама придбала пилососа, який красить черепаху на килимі. Природно, всі мої коти люблять це, і почали полювання. Вночі я прокинувся від бджільництва пилососа, поверніть на ліхтарик і... поставте мене повільно, з гідністю, кішка їде на пилососі, решта слідувати йому. Він дивився на мене з метеликом, і весь процес зліва на кухню. Здавалося б, Тепер я продемонстрував це явище для моїх друзів, які називають «М'яч Девіла».


  • Моя папуга має охолоджувач, який щодня летить до вікна і через скло спілкується з ним. Він навіть почав розірвати шматки різнокольорового паперу і прикрасити себе виглядати більш привабливим. Любов, очевидно, не тільки всі віки покірні, але і види відмінностей.
  • Ми проживали з котом разом в зданій квартирі. Там він любив покататися на ніч, щоб я придумав і відкрию двері йому до туалету, до його кімнати, або просто вітати мене. Ми нещодавно переїхали в нову квартиру без дверей. І, нарешті, я отримую трохи сну, і соромлюся. Що мирдо почав кричати першу ніч. Я прокинувся, ходив до варення, що не було дверей, і призначався для відкриття явних дверей, і кішка прийшла в претенсивно. Він чекав для мене, щоб відкрити явні двері перед ним на три ранку!
  • Зайдіть окноту. Тепер цей бейстар випускає все, що я їсть, потім працює на кухні і полосає в раковині. Відсмоктування!


  • Ми кішка, якщо я довго не з'являвся, а потім раптом з'являється і живить. Сьогодні, коли я приїхав в ніч, вона кинув речі з мого причалу і тримала лука. Не кішка, але дружина.
  • Мій друг має величезний приватний будинок, де вона вирішила відсвяткувати своє весілля. Подаруйте подарунки. Мій чоловік і я підійшов до молодят і просто відкрив мій рот, коли я бачив німий жах на обличчі нареченої. Увімкнено навколо і висихає - улюблена кішка нареченої, очевидно, позбавляючи, що подарунок був також через її, приносив польову мишу в її зубах. Що таке розчарування, коли замість керма захоплено, вона почула страшні кришки!


Дивитися також.
15 Причини, щоб ніколи не отримати кота
9 ілюстрацій, як ми дивимося в очах тварин
19 Твіттер кожен власник домашніх тварин витриманий


www.adme.ru/zhizn-zhivotnye/18-tvitov-o-domashnih-pitomcah-kotorye-otpravyat-mozg-otdyhat-1466965/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное