Антон Чехова: Ви не можете попросити бруду.

Немає бажання любити звичайну людину в нас.

«Чи любиш Чехова стільки, скільки я? й Я хочу попросити, парафрезерувати добре відомий звіт. Я зустрівся з ним в школі. Спонтанний, запаморочення і зачаровує. Я прочитав одну історію після іншого. Я помітив одну книгу і відразу досягав іншого. Я сміхався, кричав, не спить вночі. Так само, як і емоція. Він надихнув, відійшов від цього світу і відразу повернувся назад, дозволяючи відчути всю земну твердість ногами.Романістка, драматург, лікар, мандрівник і людина без ім'я, Антон Чехова.





17 січня 1860 р. в Таганрогу в родині рогатої дитини – Антон. Сінг в церковному хору, робота в магазині батька, школа, а потім гімназії. З'явився в гімназії, що інтерес до творчості та мистецтва, книги та театру. Згодом ця любов вплине на свої твори, герої яких були актори та актори («Не дивно, що курячий санг», «Комікс», «Трагіч» та інші). Після закінчення навчання з гімназії, Антоша, потім вже активно писати гумористичні оповідання і сцени, зліва Таганрог і вступив до Московського університету, медичний факультет. У цьому ж році він дебютував у друку, його лист до наукового Сусіда опубліковано в журналі Dragonfly. Цей момент можна назвати народження Антоша Чехонте. У різних публікаціях, гуморах, оповіданнях, фейлтонах все частіше з'являються під цим псевдонімом. В цілому, Чехова, мабуть, єдиний письменник, який так багато псевдонімів. Мені здається, що його «ім'я» народився з роботою, тобто автор створює історію, а історія є автором.






«Справжній чоловік складається з чоловіка і рядка» – відоме слово належить до кіптяви-Чехова. У вересні 1898 р. у м. Києві відбулася зустріч акторів маленького столичного театру, у тому числі 30-річної акторки Ольги Кніппера. Попри тривалу сепарацію, нескінченну кореспонденцію, хворобу, ревнощі, одружилися навесні 1901 р. Вони заповнили любов і ніжність, листування, що заслуговує на окрему історію, відроджене ставлення до одного, але не дітей. Ймовірно це найбільша покарання в житті - коли два люди, які сниться від потомства, доля не дає їй.





І до його смерті (на ніч 1-2 липня 1904 р.) Антон Павлович не допоміг, але показати гострість своїх слів і думок. Він і його лікар запитав на стакан шампанського. «Для того, як я мав шампанське»

Блискучі та лаконічні котирування з російської класики:

  • Якщо людина не курить або п'є, ви неминуче зачарує, якщо він є запобіжником.
  • Гойде до Парижа з дружиною, як ви їдете до Тули з самоваром.
  • Якщо ваша дружина зраджена на вас, то радуйте, що вона обдурила на вас, а не вашу країну.
  • Для того, щоб відчути себе без перерв, навіть в моментах сорбу і сорбу, необхідно: (а) вдасться бути змістом з присутнім, а (b) насолоджуватися свідомістю, яка може бути гірше.
  • Чудовий день сьогодні. Або повісити себе.
  • Кожен знає і розуміє тільки фольги і charlatans.
  • Немає бажання любити звичайну людину в нас.
  • Не зупиняйте людей, які збираються
  • Якщо у всіх чоловіків захотілися і раптом стали з-за того, що все було б йти до пекти.
  • Не може бути чистою.
  • Якщо ваші дії засвідчили когось, це не означає, що він є припливом.
  • Не складно. Не існує ніякого запобіжника, який не знаходить половинки, і немає сенсу, що не знаходить відповідного зчитувача.
  • Ви не можете попросити бруд не бруд.
  • Немає нічого хорошого на землі, що не псує в його оригінальному джерело.
  • Щоб біль відповідав з крім і сльозами, означатися з запаленням, до знеболення з дисгустом. На мій погляд, це насправді називається життям.Видання


Автор: Катерина Іваненко

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //iledebeaute.ru/o_muzhchinah/2014/5/11/43401/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное