Дослідження показали, що жінки з більшими алетаками є більш здоровими і розумними. І ось чому.

Вчені з університету Оксфорда виявили, що жінки з видатними асами мають відмінне здоров'я і набагато смартше, ніж їхні однолітки без таких форм. До таких висновків дослідники прийшли після обстеження 16 тис. представників представниць прекрасної статі!





Редакція "Чи просто!" Ось 7 кращих причин дупа Здоров'я та смартнер. Причини вражаючі!

Жінки з великими асами
  1. Як виявилося, велика дупа не тільки об'єкт захоплення для чоловіків, але і допомагає. профілактика діабету і захворювання серця. Жінки з пишними формами мають низький рівень холестерину, і гормони, відповідальні за обробку цукру, виробляються набагато краще.




  2. Результати дослідження показали, що жінки з широкими стегнами народжуються більш розумними дітьми! Це явище сприяє великій кількості омега-3 жирних кислот, які накопичуються в бутонах і використовуються в розвитку мозку в плоді. Крім того, набагато простіше нести і народжувати жінку широкими стегнами, ніж вузька стегна.
    623729



  3. За словами професора Костянтиноса Манолопулоса, яка веде команду вчених в Університеті Оксфорда, «Особливості з більшими, ніж звичайні алети мають менші рівні холестерину і глюкози крові. й
    123456наступний

  4. Дівчата з великими алетоками мають нормальну кількість гормонів лептину і динопектину. Вони регулюють вагу і запобігають захворюванням шлунка і судин, і головне, поява цукрового діабету.


  5. Підшкірний жирний шар в батлах зберігає жирові частинки і сприяє здоров'ю серця.
    12493434

  6. Інноваційні дослідження Університету Пітсбурга та Каліфорнія показали, що жінки з широкими стегнами. довголіттяй
    р.

  7. Жінки, які змішують, частіше за все хворіють менше, ніж власники більш скромних форм. Цей візерунок є істинним тільки для молодих жінок з великими бутонами, але не ожирінням.




Дослідники стверджують, що якщо ваш малюнок нагадує форму грушого фрукта, то ви на правому шляху. Фігура, як яблуня, є чітким ознакою того, що час піклуватися про себе і вашу фізичну форму.

Як видно, п'ятий точка Хороший показник хорошого здоров'я і навіть розуму. З’ясуйте, що дівчата, які худають їх, але і намагаються виглядати як Кім Кардашян, робіть це заради здоров’я.

Ми хочемо, щоб вам не було ніяких обставин, щоб забути про себе і показати любов до тіла і душі. Якщо ця стаття була корисною для вас, не забудьте поділитися своїми друзями.

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте Автор статті

Редакція сайту Це справжня креативна лабораторія! Команда справжніх однодумців, кожен з яких є експертом у своїй галузі, об'єднаній спільною метою: допомогти людям. Ми створюємо матеріали, які дійсно варто поділитись, і джерело невичерпного натхнення є нашими улюбленими читачами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное