Кілька маркерів, які ваша поведінка стає «пампером»

Коли людина стає енергією вампіром.

Це стан загальної емоційної втоми (порожнення), коли організм більше не здатний самостійно генерувати і поглинати енергію і йде, як ніби до світлого режиму - енергія інших. Те ж саме відбувається в моментах фізичної невідповідності, наприклад, після важких операцій, потім людина тимчасово передається в внутрішньовенне харчування, тому аналогія, я думаю, зрозуміла. Але той факт, що емоційне виснаження рано чи пізно дає той же ефект думка про себе.





Емоційне виснаження виникає від нестачі позитивних емоцій і від надлишку негативних. Іноді тільки від перевизначення проявів емоцій навколо, наприклад, на роботі, де все постійно від краю, п'яти, де хтось капітал, і, можливо, навіть життя, залежить від одностороннього рішення. Цей виснаження прийме рано, коли ви робите багато речей, і насправді майже нічого залежить від вас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Але ж виснаження може статися в сім'ї. Наприклад, якщо один безперервно пригнічує свою лінію і викрадає всі інші. Або в будинку постійно говорять в високих тонах. Або хто серйозно хворий і вимагає постійного догляду і нагляду. В короткий час існує безліч причин. Поговоримо про те, що робити про це.

Людина з загальним емоційним виснаженням відчувається, щоб покласти його злегка, дивним. По-перше, емоційне виснаження не так само, як і фізична виснаження, тому людина може нормально спати, їсти нормально і грати спорт, але всередині відчувається як «незнімний чорний космос», не відчуває бажань, не хоче нічого. Щоб відновити нормальний стан, він потребує людей: життєрадісний, простий, хороший зв'язок з емоційно близькими людьми, друзі, але вони, як правило, не хочуть бачити.

Друзі уважні. Друзі запитають, "Як ви? «Ви не любите, брат». Що не так? і вам не доведеться відповісти на питання «неправо з вами?» й Таким чином, бажання спілкування з вами швидко відходить. Чужий? Але незнайомці теж вимагають повернення. І це важко. Я подбаю про себе. Отже, люди з емоційним вигоранням рано чи пізно переходять до одноразових контактів.

Тепер уявіть, що чоловік або жінка в такому стані, однак, хоче побудувати тісні відносини, щоб почати сім'ю. Після всього бажання мати сім'ю належить до базових значень і лежить в абсолютно іншому сегменті розуму, ніж емоції. Бажання зустріти кохану людину і думу про те, що від мене від мене може добре існувати паралельно.





Як ви думаєте, що така людина перебуває у відносинах? Не всі! А якщо він або вона керується, щоб познайомитися з більш-менш гарною людиною, після декількох годин / днів, він або вона починає дратувати його або її. Вологість і втома приступають до того, як є стабільне вкладення.

Людина починає шукати недоліки в інших і розбиває відносини, які можуть бути перспективними. «Я хочу, але я не можу» – це пастка, що емоційно вичерпається люди. Крім того, кожен новий «не може бути» сприймається як інша особиста відмова, і звичайно, є думка, і чому це все? Для цього потрібно зустріти людину, як емоційно повною, як ви - голодні, і як ви повинні бути з нього. Але такі люди мало, і тому в особистих відносинах, запальників і любителів життя тепер більш затребувані.

У той же час самі поціновувачі життя не говорять, що вони безпосередньо щасливі поділитися. «Чому мені потрібна ця тьмя...?» запитує риторичне питання життялюбителя і шукає однакову іскраву людину. А «дулл» (читати, тільки повністю втомлювати людей) їхати на дату з людьми, такими як вони і кажуть, що щастить, не чекаючи десерту.

До речі, коли я згадав слово вампір на початку статті, це не просто для уваги. Справа в тому, що поведінка емоційно виснаженої людини дійсно несвідомо спрямована на «відкликання» енергії з інших. Ось деякі знаки, які ваша поведінка стає «пампером». й

1,1 км Ви почали говорити багато, не звертаючи увагу на реакцію інших.

Якщо ви поговорите, поговоріть про це, з'ясувавши деталі, поки раптом один з слухачів вибухне і просить вас бути тихим. Те ж саме може статися в Інтернеті. Ви займаєтесь активною кореспонденцією з кимось, світлим вогоньм, не можете зупинитися, захопити телефон, щоб говорити більше... Тоді приходить саморозвантажування, втома, ви робите обіцянки не робити це знову, але один іскр досить знову запалити.

2,2 км Ви помітили, що ви почали спровокувати близьких до спалахів емоцій.

Ви точно знаєте, які больові точки, щоб натиснути, щоб відтворити маленьку «теледораму» і стандарт, захопивши себе. Простежені скандали не доводять вас рельєфом, але дають вам відчуття хоча б одного життя і хоча б деякі з ненадійних ситуацій. До речі, ви не знаєте, що його можна змінити. Ви думаєте про переміщення, вилучення або розбиття без будь-яких об'єктивних причин.

3. У Ви почали підходити до людей, місць та можливостей в умовах енерговидатків.

Ви обираєте комунікацію за принципом «це точно не сидить на вухах», і там я піду, бо може мати великий сон і не доведеться занадто застаратися для вашого зовнішнього вигляду. Імовірно заряджена людина не підлягає вибору з точки зору енергії. Ми не думаємо про це. Ми керуємо різними речами: інтересами, вкладенням, залученням та ін. Але навіть якщо на сайті знайомства ви подивитеся на область, в якому проживає гарна людина і з'ясуйте, чи зв'язатися з такою дистанцією, то ваш «батарний» серйозно гачеться і він потребує заряду.

4. У Ваші цінності проходять серйозну обробку.

Ви думаєте, що інші дуже легко і це відреагує вас, ви мрієте про те, щоб не відчувати, ви мрієте про людину, яка вирішить всі ваші проблеми і роботу, де ви можете зробити нічого і отримати багато бруківки. Неважливо, як цинічні думки можуть бути, повірити мене зараз це крі для допомоги від вичерпного тіла. Вам потрібно подавати емоції і ви будете виглядати по-різному.

Є інші критерії виснаження. Наприклад, бажання бути поодинці і нездатність бути поодинці (всі люди знаходяться поруч, але не зі мною). Поганий сон з постійним пробудженням і відсутністю одноразових постійних снів. Вибираючи щось з місця проживання та роботи в ресторані. І багато іншого.

Про вампіризм, я повинен додати...

Більшість людей починають відчувати себе як вам і свідомо уникати. Ви менше і менше запрошуються до відвідування і вечірок, більше не зустрічайте і навіть просто спілкуйтеся незнайомцями і незнайомцями. З вами менше і менш хочеться сексу, регулярні партнери воліють просто лежати і дивитися фільм.

Якщо у вас є маленькі діти, то у вашій присутності вони, швидше за все, будуть набагато цікавіші і збуджені швидше. А тварини, приурочні і самотні істоти, набагато швидше за все, прийти до вас, щоб спати або піднятися на коліна.

Що робити в ситуації, де ви емоційно вичерпані і стають нестерпними навіть самі? Я напишіть деякі рекомендації, і ви можете дізнатися, що ви можете зробити з ним.

1,1 км Позбутися від прихожих сил і емоцій.

Неглекційні контакти з емоційними агресами, які вирішили подивитися на нову роботу, якщо вона стала досить хворим на неї. Звідти, де це не добре. Здоров'я є більш важливим, і наступний крок після вигорання є руйнування психіки.

2,2 км Спробуйте зробити лише те, що вам подобається.й

Звичайно, є речі, які роблять вас неймовірно втомилися, але ви робите їх з інерції, тому що ви повинні. Іноді легко купити посудомийну машину, ніж попросити дітей чистити після них щодня. Якщо вам не подобається нам! Чи зрозуміло? Зніміть своє життя!

3. У Будьте послідовними.

Спробуйте не взяти на себе багато речей, і закінчити один до кінця, а потім почати другий. Те ж саме стосується відносин. Будьте з тим, хто поруч з вами. Не думайте про П'яти про Мишу, з Міша про Коло і так далі. Візьміть все від кожного зв'язку і спробуйте дати хоча б трохи відповіді.

4. У Не планувати майбутнє.

Плани, для яких немає енергії, є ще більш дратівливими і створюють відчуття бездії. Проживати один день, планувати короткий період і буде легше.

5. Умань Релагувати емоційно.

Якщо ви не звикли до цього. Зайдіть на вихідні в країни готелі, загорніть свічки в будинку, дайте собі склянку смачного вина, щоб подивитися гарну серію. Між звичайним вечіром і незвичайним вечнем, немає такої різниці. Вечору з чимось красивим і смачним.

6. Жнівень Шукайте людей з живими емоціями та спілкуйтеся з ними.

Не думайте, що «Я не можу це зробити, як вони!», думаю, «Що вони роблять різні, ніж мені?» Заповнити їх оптимізмом і оптимізмом. Вони зазвичай готові дати вам трохи.

7. Про нас Подумайте про те, що ваше тіло хоче і дати його.

Хтось потребує важкого масажу, і хтось розслабляє, для спекотної мокрої ванни, і хтось поширить запашний над гарячими каменями. Для радості тіла, іноді досить купити собі нову якісну постільну білизну і змінити подушку. Знайди свою радість і дозвольте собі.

8. У Нарешті, ви можете почути, що існує такий метод, як орієнтована на тіло. Чим краще інших способів, які впливають на організм і психіку, знімає емоційне напруження і відновлює енергетичний баланс. Якщо у Вашому місті є місце, щоб отримати лікування боділії, зв'яжіться з ним. Це найкращий спосіб повернутись до себе швидко.

Автор: Elena Shubina, лікар-терапевт

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Кредит /користувачі/26725-elena-shubina

Категории

Смотрите также

Новое и интересное