Людина: Не навчається до лотка!

Я нещодавно говорив до сестри на телефоні – ми живемо в різних містах, але це не заважає нашому щоденному діалогу. У певній точці нашої бесіди сестра, мальовничо характеризує відмову від другу до мариху, давала такий же максимум: «До лотка не звикне, і вона занадто пізно навчається... й

Як вести переговори з чоловіком





Хтось з цієї фрази. Я думав про це і зрозумів, що я збираюся в два полярні речі.

Один. Поговоримо про іншу людину як тварину – кота, собака. І це людина, як і нестримую героїзацію своєї молодої леді.

Два. Цей метафор дуже точно описує багато чоловіків, які я чую про консультації з їх душі.

Наприклад:

Він ніколи не піднімає унітаз, і я регулярно сидю на мокрому обіді. Це дратує!

Він ніколи не миє посуд з ним.

Тексти пісень, а це означає: Він кидає свої речі, де він йде.

Він залишає чіпси, скребки і порожні пляшки телевізором і йде на ліжко, а вночі я прокинувся і відійде від телевізора, вилікуючи день, я зустрів його.

...

Він намагається ходити протягом багатьох днів в тих же брюках і носках, і якщо натиснути його, він захищає їх, якби це друга шкіра, і пральна машина перетворює їх на небезпечні космічні монстри.

Він ніколи не зробив ліжко...

Він забирає ніс перед мною і незнайомцями.

І я просив деякі прості питання в цьому нелюдському, але дуже потужному метафорі:

  • Що таке «трай»?
  • Хто повинен звинувачувати чоловіка до нього?
  • Якщо людина не звикла до лотка, це може бути якось виправити?
Моя думка – запрошення на обговорення, а не готової стратегії:

1,1 км Піднос - це набір правил, за яким чоловік повинен бути Сьогодні, у великих містах, вони диктуються ідеями рівності і братства чоловіка і жінки, тому ми очікуємо чоловіка, щоб побути в повсякденному житті, як наша сестра або подруга.Але є підводні камені, і головне: хто знає ці правила? Ви підписали їх? Тому що в різних «Брат-Кодах» є не слово про миття посуду і вивезення сміття, зміни підгузників і очищення картоплі.

Проблеми з правилами відносяться до наступних точок:

  • Вигода з правилами самі (Я повторю, він не підписався на це);
  • Наявність протилежних правил (люда повинна бути суворою і сильною - чоловік повинен бути розумом і м'яким);
  • Відчуття з тим, хто прийшов з цими Правилами (наприклад, мати дружини, вірить, що ви не можете пустити чоловіка йти на корпоративи, а дружина розкочувала скандали).
Тому необхідно починати з того, хто і що розуміє піднос. Можливо, в голові чоловіка є його піднос, не менш складний, з дорогою наповнювачем, до якого немає нічого в полум'я - цілком неможливо підійти жінці взагалі.





2,2 км Не варто вчити чоловіка до лотка. Не забудьте про Мама! Якщо лоток є правилом, то зазвичай вони змінюються при зміні системи. Він жив з матір'ю – в суботу він очищав квартиру (7 килимів, як і в юрті – це не жарт), а в неділю він занурився в церковному хору. Увімкніть в барраки - стрибайте на сигналі і сплутайте атему. Він жив у гуртожитку - він зробив те, що він хотів, відвертий і санг пісні до гітари. А потім я одружився і він почав... Де такий лоток? Як ви не знаєте? Що робити, якщо ви не отримуєте це на початку нового життя.

Критий критик на обличчі подруги помітить все. Чи ви отримуєте тваринника? Чи впливає він? Чи легко зробити контакт? Чи потрібно багато часу на поїзд?

Разом з невідповідністю команд і змів людина повністю втрачається. Що робити? Сьогодні ми чекаємо кота, завтра небезпечний тигр. Важко вгадати, а ще – весь час вони псують, критикують, псуються, знеболюють...

3. У Що ми робимо?

Якщо чоловік має IQ над 70, ви можете вести переговори з ним. Дискусії правил. Розмова про бачення ситуації. Скарга. Допомога. Підтримка вашого спільного простору.

Але ніхто не намагається! Добрий, жіночний, мудрий ... Так само простіше сказати «всім» або «всім» знову і гордо йти вперед в житті, знову і знову продовжуючи сидіти на мокрому туалетному сидіння як символ його протесту проти завоювання і прояву його природи тварин.

Я не сказав нічого нового.

Що робити? - Розмова.

І ви будете мати велику сім'ю або людське щастя. Видання

Автор: Наталія Оліфіров



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //www.b17.ru/article/mushchina_k_lotku_ne_priuchen/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное