Поверніть дупу!





Одного разу, голова невеликої компанії, я працюю для того, щоб було вчасно думати про збереження енергії. Він підійшов до виконання своєї ідеї ретельно - він купив найдешевші датчики руху, щоб світло «без роботи» не спалював. Один з цих датчиків вирішив підключитися до ванної кімнати.

Справа була взята електрика, яка, як вона вийшла пізніше, руки його ростуть з виворітного місця. Трохи мозків він не знайшов кращого розчину, ніж до "пригару" датчика на місце, де зазвичай знаходиться перемикач - праворуч від входу на висоту близько одного метра. Датчик працює, електрика зберігається, бос щасливий.

Після того, як цей дивний пристрій (і його, як ми пам'ятаємо, був одним з найдешевших) зламався і почав відключати вогні, якщо протягом 10 секунд він не записав різких рухів. Унітазу з ліхтарами, так як дія цього чудового пристрою не тягнеться на територію кабін. Для області з вимитами ми приїхали з більш винахідливим планом - миття рук і в той же час ділігентно обертаючи стегна, щоб датчик міг визнати рухи.

Але що було моє захоплення, коли один день я бачив чарівну картину: п'ять вирощених чоловіків промивають руки в п'ять різних шашликів і майже одночасно прокинув їх наповнювачі.

Справжній кабарет!

Пикабу.ru/story/trudovoe_kabare_4367993

Категории

Смотрите также

Новое и интересное