Я сидів на кухні їсти пельмені, і моя дочка приходить.





У мене є хороший друг, названий Денис, батько чарівної маленької дівчини шість. Дівчинка все в батька - так само як активний, швидкий і гострий на мові. Денис розповів мені смішну історію, що сталося з ними.

Він приходить додому від роботи. Своїм батьком було приготовити сніданки, обіди та вечерю самостійно. Як і більшість чоловіків, Денис не схожий на інер з варінням. Так що ввечері я взяв пакет з пельменів, кинув їх в кип'ятіння солоної води, чекав до тих пір, поки їжа «палений», варила трохи і воля – як в кращих ресторанах Парижа.

Він був просто про те, щоб почати їсти, коли дочка потрапила на кухню. Зразок батька відразу ж запропонувала дочку за смаком приготування тату. Після маленької думки вона сказала,

- Так, можливо, поставте мені кілька грандіозних.

Як людина, яка бере все для самої частини буквально, Денис ретельно відреставрував рівно два пельмені, кладуть їх на тарілку і приручили їм дочку. Вона уважно дивилася на блюдо, подивившись на батько, і попросила завершити бджільництво:

до Що це?!

- Ну, ви попросили пари.

Дівчинка звинуватила драматичну паузу і, розкочуючи її очі злегка, була вирощена:

- Паапа! Пара не менше сім грандіозних!

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное