Карін Калабріс: Зовнішній вигляд – це прямий відбиття того, що відбувається всередині нас.

Карін Калабріс працює на власній мережі ресторанів здорової їжі і себе виступає як найкраща реклама для них. На шістдесят дев'ять років вона доводить, що уникаючи ясен краще працює для краси, ніж пластична операція.

Карін Калабріс часто почув, що її консервована фігура і зовнішній вигляд є наслідком генетичної схильності. Так вона хвора пояснює, що протилежна правда.

321322



до По суті, всі жінки в сім'ї здобули вагу з віком і жили дуже мало, вона говорить. Моя мама загинула в сорок-ніну, мій бабуся в п'ятдесят, мій великий Я єдиний, хто зламав ланцюг. У той же час я не можу сказати, що я пощастив з здоров'ям: як дитина мені багато проблем з травленням. Тексти пісень, а це означає: Шлях я зараз мій особистий вибір.

Особистий вибір Каріна Калабріса стосується перших і перш за все Розумний вибір їжій У зв’язку з проблемами шлунку у її юнаці вона почала випити багато рослинних соків і стала такою родзинкою рослинної продукції, яка стала вегетаріанською.





Це не означає, що вона їсть тільки овочеві салати і сумно росить стебло селери. На такому раціоні вона допускає, що б не прослужила. Здорова їжа повинна бути в першу чергу смачною і різноманітною.

Карін Калабрис почав приходити з цікавими рецептами вегетаріанських страв, які б не було сумного вигляду, і придумав відкрити власну мережу ресторанів.

Після п'ятдесят каріна практики сирої їжі - це, вона повністю відмовилася від варіння і термічної обробки продуктів. На відміну від багатьох прихильників цієї харчової системи, це не наголошує цей вибір на інших. Karin коментує, що Не варто повністю відмовитися від готової їжі.й

до В середньому раціоні людини тепер складається лише десять відсотків сирих продуктів, пояснює Карін Калабріс.Я не заохочую всіх, щоб стати сирою їжею, просто спробувати їсти якомога більше свіжі.

Якщо ви збільшите співвідношення до принаймні на тридцять відсотків, ви відчуєте себе набагато краще і помітите, що ви стали кращими.

Зовнішній вигляд – це прямий відбиття того, що відбувається всередині нас.

Звісно, щоб тримати fit, Карін робить спорт, але вона воліє танцювати всім фізичним вправам.

- Я зателефоную йому "повний рух", - пояснює вона. Я люблю танцювати і я думаю, що це важливо, щоб насолоджуватися рухом. Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //theageofhappiness.com/posts/karin-kalabriskotoraya-nezahotela-umirat-molodoy/af72769a7e4

Категории

Смотрите также

Новое и интересное