Wishes-Hochu і Desires-Nado

Бажання або не бажання - питання.

Щоб жити ваші бажання або не бути рабом до ваших бажань?

У деяких книгах автори записують, що потрібно жити, як ви хочете, а не як вам потрібно.

У інших книгах він сказав: Подаруйте свої бажання, нехай їх раб.

Що робити? У напрямку ваших бажань або в зворотному напрямку? Які з цих авторів є право? Алла Рижкова пише спеціально для екомереж.ru.





Чи можливо ми? Чи є наші вірні прагнення тих, хто виїжджає з нашого «недця»?

Хочу стати адвокатом, адже це право на те, що хочуть батькам, які я не хочу записати; юристи роблять хороші гроші, і я хочу бути заможливим; це поважна професія, і я хочу бути поважним.

Але якщо ви попросите мені те, що я буду вибрати, якщо я був вільний від будь-якого і незалежно від того, що в моєму виборі, але тільки якщо я можу вибрати те, що моя душа хоче (правда бажання, моє реальне бажання, моє реальне бажання), це буде...

Що б не було, це буде просто WANT, не потрібно пояснювати, що починається з «замовлення». й

Як часто ми не можемо відрізнити наше справжнє бажання від нашого бажання, адже нам належить.

Є лише один виняток для «Бекауза Що».

Я люблю тебе, бо я люблю тебе (так мій почуття).

Хочу це зробити, бо хочу (так мій почуття, мої почуття)

Порівняйте:

Я люблю вас, тому що ви красиві, смарт, як мої друзі, і т.д.

Хочу це зробити, бо це необхідно (попередня, гроші, батьки будуть горді мною і т.д.)

Звичайно, дівчина, яку ви любите, може бути розумним і красивим, і робота, яку ви робите, щоб зробити багато грошей і комфорту своїх батьків самооцінка, але найголовніше, чому ви з цією дівчиною і в цій роботі, BECAUSE YOU WANT IT?

Ви просто не можете обійтися без цієї дівчини і цієї роботи. Ви отримуєте любов, радість, задоволення від спілкування з цією людиною, і на роботі ви відчуваєте себе як творець і отримаєте високий від самого процесу, а не дивлячись на годинник з думками про те, коли це буде все кінець.





Я не знаю, якщо це правильно, але я думаю, Коли вони кажуть, що вони хочуть втекти від своїх бажань, це від тих, хто за ними.

Якщо людина не має власних бажань, то він або мертвий, або в комі, або має тяжке порушення центральної нервової системи, в якій він не може більше бажання або мріяти.

Якщо людина не має власних бажань, завжди буде тим, хто з радістю нав'язує їх на нього і, безумовно, пояснить, що вони важливі, необхідні і просто необхідні!

Пам'ятайте, що «Бої боїться бажання, оскільки вони можуть стати вірними? й

Що таке «замовити»? Так що ви боїтеся?



Автор Алла Рижкова, особливо для



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: /users/330161

Категории

Смотрите также

Новое и интересное