Катерина Мурашова: Як зупинитися і потерти дитину

Як покласти дитину на ліжко без кричущих, правила поведінки з тантрусами, що робити, якщо бабуся критикує матері, і що робити, якщо ви розбити на дитину?

Психолог Катерина Мурашова відповів на питання батьків, запитаних під час лекції «Як перестати дратувати і почати друзів з дитиною».

, Україна



Всі психологи, які я чув, повинні бути щасливими з дитячими малюнками, і ви думаєте, що ви можете і не можете. Коли і як можна зупинитися? Коли я кажу дитину, що я дуже люблю?

Відправити Америка провела навчання, де вони виявили, що дитина здатна читати емоційний стан матері і змінити настрій, щоб читати 4 години після народження! Якось прочитав наші емоції, що новонароджений малюк може читати наші емоції.

Дитина не потребує помилкових почуттів: «О, добре зроблено, що хороший малюнок», якщо у вас вже є ці малюнки. Ви є реальною особою, є речі, які вам подобається. Якщо ви приїжджаєте з роботи і дитина приносить вам тапочки - ви щасливі! Ну, поясніть його до нього, дайте йому позитивний відгук на тапочки. У нас є дитина, яка може говорити про три мови і взяти на себе інтеграцію, з невеликою або безповіддю, в якій ми називаємо емоційне життя.

Питання: Я згадував, мама, яка веде дитину. Але у мене є проблема: бабуся. Вони спілкуються з дитиною невірно, так як мені здається – дитина веде їх, і не навпаки. Чи не дитина бачить такого роду неправильних відносин?

Якщо ви не живете з вашими бабусями, це океї. Ви все, що ви хочете, ви маєте кордони, ви маєте правила. Коли дитина потрапляє в поле дідів, всі зміни там, але це абсолютно не страшно. Якщо вони критикують вас, не сперечаючись з ними! Нехай вони роблять те, що вони хочуть, і ви тримаєте вигин вашої лінії.

Якщо ваше життя влаштовується таким чином, що ваш бабуся приходить, коли ви не є, ваша дитина буде вчитися переключати. Як з дитячим садком, дитячий садок дуже відрізняється правилами, ніж вдома, але дитина легко перемикається. Головне - бути послідовним. Дитина повинна знати для того, щоб мати її, вона забороняє і завжди схожа на це. Він може бути абсолютно різним з бабусям, це нормально. І як норма, він поглинає, які батьки дарують, безумовно.





Що робити, якщо незгода між мамою і бабусям, але між мамою і татом?

Все інше оповідання. Коли мама і тато незгодні, вона не любить маму і бабуся. Якщо мама говорить одну річ і батько говорить ще, вона впливає на нервову систему дитини. По-перше, він не встановлює кордонів. По-друге, він вичерпує свої ресурси, механізм його адаптації. Якщо мама каже: «Я не даю» і да каже: «нехай він спокійний» – це неправильно. Ми повинні спробувати переговори. Де можливо компроміс, ми шукаємо компромісів.

Приклад: Моя мама читає, що якщо діти фарбують на стінах, вона звільняє їх індивідуальність. Вона розповіла дітям про це і навіть купила фарбу. А потім вийшов Дад проти нього. Що я кажу дитину? Компроміс може бути як це. Дад каже своїй мамі, «Це одна стіна і ви приклеїте шпалери на ній самостійно». Мама і Дад кажуть дітям, "Чи є стіна, ви можете малювати на ньому." Чи готові діти малювати на інших стінах? Почати! Але мама і тато йдуть, щоб отримати танк на них. І якщо стіна не приклеюється в часі, гонна Дад в маму.

Якщо не знайдено компромісу, і один з батьків вже заборонений або допускається - що робити? Хто отримав перше, тапочки. Це, ви погоджуєтесь з рішенням першого батька, а ввечері ви намагаєтеся виконувати спільну позицію.

Хто повинен адаптуватися до кого? Ви кажете, що дитина повинна адаптуватися до світу, де він є. Але ось, наприклад, мати перед вагітністю призвело до способу життя, в якому дитина не підходить. Коли дитина народжується, вона змінює своє життя, тому вона адаптується до дитини?

Ви можете влаштувати дитину всюди! Коли я був молодий, я працював в цирковому циркулі. Я ніколи не бачив нічого дивного, ніж циркові люди. Цирку діти вводять арену у віці чотирьох років, вони сприймають фізичну біль дуже по-різному, вони використовують дуже мало слів «плести» і «завдяте тебе». Я не бачив жодної освіти в звичному розумінні. Життя цирку ділиться на три частини – сон, репетиції та перформанси. Всі Не дивлячись на все це, ці діти ростуть, щоб бути абсолютно нормальними людьми. Чому? Так як вони бачать так багато людей пристрасно про свою професію.

Ні, ні, все залишилося, як це було – дитина приходить в цей світ, не знаючи, де він пішов, і він повинен адаптуватися до того, що буде там.

42



- Я роблю багато ввечері. У віці від 8 років і 6 років. Він може зробити все – варити їжу, мити посуд і так далі. Але нещодавно він написав мені замітку: "Мама, ми робимо добре, але ми не пропустили вас багато пізно." Чи є те, що виклик проїзду?

Не тривожно, але сигнал. І ви повинні показати, що ви чули його. По-перше, покажіть свою дитину, скільки ви цінуєте його. Що ви любите зрозумілі. Скажіть, що ви цінуєте, що він робить для вас. Бо він не повинен нянь, насправді. По-друге, покажіть, що ви чули, що конкретний сигнал. «Ви писали, почули тебе. Я думаю, що я можу. А потім, коли ви думаєте про це, розкажіть, що ви вирішили зробити, наприклад, дивитися фільм з ним разом, без дітей. Дуже важливо для дітей визнати, що ми почули своє повідомлення. «Я можу почути тебе, я думаю, що я можу це зробити, і це те, що я вирішив, це і це». Що саме ви вирішуєте на свій розсуд.

У мене є два хлопчики, віки 5 і 7, і пізно вони тільки чути мене кричущими. Не можна ставити їх до сну, вони можуть залишитися до двох ранку – грати, дивитися телевізор. Моя дружина і я хочу відпочивати на ніч. Коли я розповідаю, що це час, щоб спати, вони не чують мене на всіх. Я не хочу лоскати більше. Що таке?

Допускаються експерименти з дітьми! Ви скажете їм, "Нехай ми будемо це, і це". Телевізор тільки до 9:00, потім все. Не скажеш: "Не" викликає вибух витоку. Ви повинні сказати: "Це буде так." Це дуже добре отримано.

Скажіть, «Гуї, я хотів би піти на ліжко». Але я не зловив вас і відштовхую вас на подушку. Я не хочу жити, як божевільний. Давайте експериментувати. Ви зробили на дев'ять, ви можете сказати гарну ніч і це. Ви йдете в ліжко і мій мати і я буду дивитися фільм. Якщо вони працюють в кімнаті, перетворюйте на дорослі: ЗАМОВИТИ Давайте їм грати в свою кімнату.

У два тижні ви помітите значні поліпшення. Головне, щоб тримати вашу лінію міцно. Якщо вони роблять це один раз, ви повинні почати. Якщо батьки закінчують два тижні, результати завжди, на сто відсотків, перевіряються 25-річним досвідом.

Але що якщо я заборону щось, і дитина в відповідь запускає танто?

Він має право, звичайно. Ви повинні сказати: "Я симпатію з вами, але ви не отримаєте." А потім ви сказали дитині, що і як це буде: "Я промию вас зараз і кладемо вас до ліжка або тепер я буду мати чай." Головне, якщо ви вже сказали «не», то дитина не може досягти цього. Якщо ви сумніваєтеся, що ви будете вижити, то краще навіть не почати його все. Але якщо ви вже сказали, що ви хочете зробити, але не дати.

Я дуже часто розповіли мамами: «Дуже, я проходив на годину, два і я не можу стояти її і давав.» Ось де йде логіка. Якщо він закінчився у дитини, то це не було життя? Так що ви могли б зробити це? Тоді чому у дитини виникають нерви, чому не відразу?

Що таке правило: якщо хоча б таблиця можливо, дати її.

Якщо ви не впевнені про себе, не варто забувати. Якщо ви не сказали, це не повинно бути.

до Діти 11 і 13. Я підняв їх, як я зараз розумію, абсолютно неправильно. Наш дорослий життя тепер пошитий своїм життям, а не іншим чином. Чи є що-небудь ще ви можете зробити в цьому віці?

Це великий час, щоб перебудувати, і на високому рівні! "Діти!" Ви дорослі, красиві і прекрасні. Тепер я нарешті перейде до мого життя! Я вже давно мріяв. А потім ви скажете, як це буде йти: "Увечері я буду ванну, один раз на тиждень піти в філармонію, уроки з вами, старше, я не буду нічого більше, я втомився від них."

Але перед тим, як ви вийшли у дітей з такою заявою, зважте, що ваш буде дуже добре - чи ви самі будете дотримуватися того, що ви сказали.

Діти 14, 10 і 7 років. Для них є різні правила. Як пояснити молодшим дітям, які вони не можуть робити, чим старше?

Так, звичайно, elder - elder. Ви просто повинні сказати, що так, ви ще не вирощуєте. Для різних дітей нормалізуються різні правила.

У якому віці дитина починає шукати більше свободи і хочуть переговорити «підряд» з батьками?

Дуже індивідуальна. Буває на 11 років, а іноді на 15 не більше. Діти починають «прогулятися» досить чітко. Уважні батьки ловлять цю виворіт, це не плутати з чим завгодно. Але деякі батьки, замість того, щоб дати дитину йти, починають затягнути правила. Це в правому стані, тому що це означає, що батько буде скоро мати одну дитину.

І дитина у відповідь на затягування, звичайно, спокою. Добре, hello до підліткової кризи у всій її славі.

Я сильна і авторитарна мати. Моя людина вважає, що це спосіб я можу подрібнити дитину, і він відмовляється приймати рішення на всіх. Чи не виростає дитина самостійно?

Ви вже зрозуміли для себе, що є небезпека перенапруги. Все правильно, що половина історії. Коли ваша дитина досягне вагітності, ви скажете їх, «Якщо все, збити!» «Я зустрінемося з тим, щоб пережити нашу ласощі, незважаючи на свою авторську природу. й

Чи не робити домашню роботу з дитиною? І в якому місці можна зупинити?

Що ви хочете! Я прийшов з покоління, де не було налаштовано робити уроки з дітьми. Тепер, навпаки, прийнято. Але як були ті, хто зробив уроки з дітьми, то є ті, хто не робить. Тож орієнтуватися на себе. Якщо ви робите чи ні, ніхто не розповість.





У мене є маленька дівчина і іноді я дуже сердитися з нею. І тоді я хвилююсь, я відчуваю себе і життя дитини. Виявляється дуже несприятливим – дівчина бачить, що мати сердитися спочатку, а потім кидає її.

Здратування є нормальним. Негативні емоції є природними як позитивними. Ми покажемо дитину в усьому світі, не тільки його частина. Дитина не потрібна мати, яка посміхається з посмішкою крокодила. Якщо ви приїжджаєте додому з роботи, розкажіть свою дитину, “Я соромлюся собаки прямо зараз, я краще не підійшов.” Очікується, що я гона ходити в ванну і має каву і краще. І дитина дізнається одне з найважливіших уроків - можливість розрізняти між тими людьми. І коли кожен занадто толерантний і політично правильний, дитина не розуміє реакції, що слова і дії фактично викликають інші. Ми не навчаємо дітей, які так само важливі як англійська, так і тенісна справа.

Я бабуся і мій онук тут для вихідних. «Я хочу йти до моєї матері!» Я не спробував – і відволікаю, і кошеня показати – не допомагає. Чи можу я прийняти його до своєї мами?

Звісно! Ви поясните вашій дитині, що ваша мама не покаже зараз, а потім скажете його, як це буде: «Я збираюся взяти вас у ванну і мити обличчям», або «Я збираю тебе,» або що-небудь. Що ви думаєте, що ви думаєте, це правильно. Це не баргайн! Ви кажете йому, як йдуть речі. Ваша дитина повинна знати, що ви контролюєте ситуацію. Що нічого не можна подушити - якщо не мами, так кошеня. Три роки не турбує, що відбувається завтра. Він піклується про те, що відбувається зараз. «Це буде так!»



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: ezhikezhik.ru/review/rebenku-ne-nuzny-fal-sivye-cuvstva-ah-molodec-kakoj-horosij-risunocek-esli-vam-uze-eti-risunocki-vot-gde

Категории

Смотрите также

Новое и интересное