Як зробити мрії

Процес мрії

В природі є цікавий прихований план - вимірювання.ВОЛЛІй За його вимірюванням є план.Інтуїціяй

3610Р. 4200Р.



Коли ми ходимо до літака нижче, ми знайдемо розмір. Розум.Це дає людині можливість глибокого розуміння та знань. Далі йде наступна площина, вимір. Розум.й Це світ бажання, повністю відрізняється від попередніх трьох.

Можна сказати, що вже проявляється вічний принцип подвійності. Наша думка подвійна. І для того, щоб зрозуміти щось з розумом, необхідно вдатися до порівняння, до висновків і висновків, щоб гіпотези і припущення, які потрібно перевірити.

Наша думка прагне зробити припущення і гіпотези, виграти щось, втратити щось.

Тримати. Ми зустрілися з світом. Психікай У ній наші фантазії народжуються і живуть, які ми іноді помилково називаємо мрії. психічний світ, більш ніж всі інші, схильний до постійного зміни і викликає людину постійно кисть від одного екстремального до іншого. Це світ емоцій, почуттів і почуттів.

За психічною площиною, нерозривно пов'язана з площиною інтуїції, є Енергетичний планй Весь матеріал проникний з енергетичними потоками, все, що живе в світі має особливу життєву силу, спеціальну «енергетику», яка підтримує життя в будь-якій матеріальній оболонці, що дозволяє існувати «в м'ясці». Тримати. Займаючись «повною» виміром енергії, ми досягаємо добре відомої фізичної площини, світ бетону проявляються форми матеріалу.



Як снитьсяМрії виникають поступово. Спочатку ми реалізуємо дію вічного імпульсу ILL, а лише тоді ми починаємо інтуїтивно зрозуміло очікувань, що наша команда вже почала падати, почала інкарнати у вигляді.

Якщо внутрішні сили зосереджені на тому, що ми мріємо, якщо все підтримується нашою постійною увагою, отриманий імпульс дає нам фізичну і моральну силу, щоб реалізувати, і наша мрія йде на життя.

Ми не будемо думати про них. Але для їх прояву потрібно наполегливість думки, наполегливість і наполегливість.

Швейцарський психолог Карл Jung розробив теорію синхронності, суть якого полягає в наступному.

Якщо людина хоче щось дуже багато і працює до своєї мети, то один або кілька дивовижних подій обов'язково з'явиться в долі, що веде до досягнення цілей, реалізації снів.

На першому погляді події або зустрічі можуть здаватися випадково і повністю не пов'язані з сном. Але з часом все буде приховуватися до однієї точки, як ніби сама по собі, вона стане справжньою – мрії.

Для роботи механізму синхронізації потрібно три важливі компоненти, які повністю залежать від людини: мрії, цілі та завдання.

Призначення і план.Чистий склад мети і кілька точок щодо її досягнення, пов'язаних з ефемерним прагненням до реальності. При цьому не потрібно думати про засоби реалізації мрії. Вони подбають про життя.

РоботаПотрібно діяти. Навіть якщо ціль дуже далеко, ви завжди можете зробити крок до його досягнення. Зробивши рішення, необхідно почати діяти «так і зараз», до кращих сил і можливостей, а потім буде, розум, інтуїція буде працювати на енергетичному плані і привертати події, люди і мрія будуть вірними.

Карл Юнг вірив, що Всесвіт виступає людиною і завжди заохочує своїх кращих проектів. Але Не вистачає, щоб мати мету реалізувати мрії, важливо працювати в правильному напрямку.й





Пристойний.Був чоловіка. І мав будинок на березі блакитного моря.

Але він мріяв, що у нього все сподобалося інші: автомобіль, дача, красива дружина, багато грошей.

Чоловік спійманий золотою рибою, а потім вона загрожувала: «Ойди мене – Я буду виконаю всіх бажань. й

«Я хочу, щоб мати все!»

До чого відповіли золоті рибки, «Чому все було». Вона зникла в море.

Він повернувся додому і що здивував чоловіка, коли він не знайшов його в домашніх умовах.

Висновки:Для того, щоб запитати щось, бажання спочатку сформульувати правильно.Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.dzen.info/kak-osushhestvit-mechtu-ili-sinhronizatsiya-po-karlu-yungu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное