Як сім'я Сценарії впливає на ваше життя

Дитина в сім'ї приймає традиції, очікування, візерунки, які він несе протягом усього життя і передає своїм дітям. У цих шаблонах «що добре, що погано» попередньо запрограмовано, як можна і як не діяти.







Сім'я сценаріїв і міфів в основному визначають успішні стратегії виживання видів, тому вони дуже глибоко вкорінені в свідомості. Вони працюють навіть тоді, коли немає загрози виживання, і не можуть бути придатними для вирішення проблем, що стоять перед наступним поколінням. Через це люди часто виникають проблеми в сім'ї.

Поради психолога про те, як впливати на власні переконанняНерідко шаблони сімейного сценарію можуть негативно вплинути на шлюб, сім'ю, долю в цілому. Щоб вирішити цю проблему, потрібно усвідомити про те, що вірування не допустити вас від будівництва щасливого життя.

Є спосіб визначити деякі з них:

  • Підберіть час, коли ніхто вас не занурить, і напишіть список основних вірувань і ставлення, які керують вами в житті.

  • Перед кожним пунктом у списку напишіть, що ви отримуєте з цієї налаштування (як це заважає і як це допомагає в житті).

  • Визначте себе, як корисний осад. Якщо це обмежує вас чимось, то подумайте про те, як його можна змінити, щоб виправити ситуацію.

  • Якщо ви не можете зробити кожну інсталяцію корисною, то намагайтеся змінити її так, щоб принаймні вона не зіпсувала життя.

Сім'я для дитини формує систему цін, але не всі вони корисні у дорослому житті наступного покоління. Ви можете створити власну систему цін, яка буде відрізнятися від сім'ї і краще підійде для успішної взаємодії з чоловіком або дружиною.







Якщо складно визначити взаємопов’язаність та вірування самостійно, сімейний психолог допоможе: консультація, спілкування з партнерами покажуть основні закономірності сімейного сценарію подружжя.

Що робити, якщо моя родина повністю відрізняється?Люди з різними сімейними сценаріями можуть мати дуже різні ідеї про те, що важливо в відносинах. Наприклад, якщо сексуальне задоволення і повага від іншої половини важливіше для чоловіків, жінки часто потребують ніжності, романтики і фінансової підтримки.

Не існує людей, які повністю несумісні в природі, а розлучення пов’язані з тим, що дружини не розуміють потреби одного і не задовольняють їх. У зв'язку з цим, є сварки, відчуження.

Відмінності в звичок і смаках можуть бути не тільки вороги, але і союзники в шлюбі. Головне - правильно визначити, які партнери очікують один від одного.Допомога психолога необхідна для того, щоб дружини могли зрозуміти себе і зрозуміти основні потреби. Це допомагає зберегти шлюби, які здаються бездії.

Можливі зміни сімейного сценарію. Якщо ви розумієте, що є ставлення і переконання, які запобігають виникненню гармонійних відносин, зробіть призначення. За допомогою психолога можна подолати будь-які труднощі і побудувати міцну сім'ю. Видання



Автор: Марина Смоленська

П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!

Джерело: marinasmolenskaya.ru/staty/semejnyj-scenarij-kak-on-vliyaet-na-lichnuyu-zhizn-i-otnosheniya-v-brake.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное