Тексти пісень, а це означає: Що робити, якщо ваше життя стає безглуздим

У вітальних картках і віршах традиційно знайдеться бажання щасливого життя. Навіть якщо слова не припускаються до пологів, але абсолютно щирі, не всі і не завжди можуть пояснити, що буде щастя для конкретної людини. Традиційний «робочий чоловік, слухняні діти, будинок повна чаша»? Життя показує, що не все так просто.

р.



Історія життя

Ось типовий приклад: Іра - звичайна дівчина з хорошої сім'ї. Закінчила вищу школу з відзнакою та вступила до інституту, рекомендованих батьками за престижну спеціальність економіста. Після закінчення університету, під патронатом батька, вона отримала роботу в банку. Тоді був чоловік, який отримав повну затвердження своїх батьків як «професійний бізнесмен»,

Через два роки Ірина Іванівна займає певну позицію, чоловік володіє бізнесом, що приносить не ексорбітант, але стабільний дохід. Квартира, автомобіль, відпочинок за кордоном, діти приєднані до престижних університетів.

Це щастя, але... З деяких причин життя здається безглуздим! Діти живуть окремо і не часто занурюються в гості. Я хотів би провести вільний час з чоловіком, але він зайнятий бізнесом, і загальні теми для розмови стають меншими і меншими. Кар'єра сходів досягла стелі, робота нудна, монотонна і хочу кинути, але що будуть колеги, друзі, батьки думають?

Після того, як думка про те, що мій дад думають, що мене кладуть в цьому банку, якщо я й кинути, - Ірина почала розуміти, що щось було неправильно з життям. Я почав згадати, що в школі, навіть нелюблені суб'єкти були обрамлені «ректично добре», щоб не згасити своїх батьків. Професія економіста завжди здавалася нудною, але мама наполягала, що це було грошима і престижно.

З майбутнім чоловіком і що да запроваджено. Звісно, тоді вона була молодою, і її батьки - мудро і бажаю її тільки добре, і вона дуже вдячна їм, але після того, як звичаї погляду на думки інших були також застраховані у своїх батьків. Вони створили шаблон, з якого вона боїться відступати до свого життя, щоб не сталося щось страшне і незрівняне. Навіть автомобіль, який вибрав, не до своєї кришки, і той, що «відповідає статусу провідного економіста. й

Але найголовніше питання прийшли пізніше: «Що робити зараз? й Як зрозуміти, що в її житті диктується бажання познайомитися з очікуваннями і стереотипами інших, і що реально, що вона дійсно, що вона хоче і що таке сенс і щастя в житті?

"Трек" і "фальсе" I

Історія Ірини досить типова, не тільки для нашої країни, але для всього світу. Крім того, психологи мають багаторічну і всебічно вивчену універсальність людської природи.

Карл Jung має теорію «шадової» особистості, що включає примітивні, соціально засуджені риси. Вітаю, заздрість, ревнощий, небезпечний, самопізність, еротика, спрага за владу – все це зазвичай відмовлено, бояться, неживаються в собі. Тим не менш, ці риси є невід'ємною частиною людської природи і, відповідно до Jung, ви можете знайти спільну мову з тіньовою або стати її жертвою.

Не менш відомий психолог Еріксон досить в твердості зі своєю швейцарською колегою і висуває теорію «ідентичного кризу». За її словами, «темні» аспірації властиві людям природи, вони привертають, але й відлякують одночасно.

Зростаючи, ми навчаємо правила поведінки в суспільстві, а також приймаємо від батьків, їх ставлення до рис характеру «поганий». В результаті створюється ефект «забороненого фрукта», привабливість якого неможливо протистояти, порушення правил викликає відчуття сором'язливості і руйнівно впливає на цілісність індивіда.

Але, можливо, найрозумнішим і докладним поясненням «true» і «false» я даю британського педіатра і психоаналіста Д. Віннікоту. Він уклав, що Від народження людина на рівні безумовних рефлексів формує захист від навколишнього середовища (в тому числі психологічно) у вигляді реакції на потенційну загрозу комфорту і благополуччя.й

У дітей це виглядає: якщо основні потреби дитини не сприймаються батьками, він укладає, що вони не є значними. Це перша заміна концептів. Намагатися привернути увагу людей, на яких він залежить, дитина навчається сприймати свої бажання і спробувати їх конформувати, пригнічуючи їх природні прагнення.

Він вважає, що Невідповідність самознімку батьків є загрозою для власного благополуччя. Щоб розчарувати мами і тато, щоб втратити свою любов і турботу. Зважаючи на те, що дорослі часто схильні до самоактуалізації за рахунок дітей (Я не міг, щоб мій син став великим хокею-програвачем), емоційний криється тільки, намагаючись приховати свою «праву». Я.

Інстинкт самозахисту трансформується в «фальзу» Само, який з часом здатний повністю ізолювати «true» себе не тільки від інших, але і від самого авіаперевізника. В результаті почуття ідентичності починається розмиття. Це те, що сталося в нашому героїні. На деякий момент вона не могла б побороти себе тим більше і зрозуміли, що вона повинна зробити щось з життям, щоб вона не втратила себе.



Повернення автентичностіВарто відзначити, що найяскравіше придбання індивідуальної ідентичності людина відчуває себе в підлітковому віці. віке (повний максимізм), який не означає, що тінь я не зможе висловити себе в будь-який час в житті (середній криз).

Що таке, Постійне придушення ідентичності впливає на цілісність особистості. Постійний контроль над собою і відповідаючи на настрій інших є важкою, виснажливою роботою, приймаючи багато енергії і веде до стресу, депресії. Але відновити пригнічений стиль непросто. Багато таких переживань сприймаються тільки негативно, що принципово неправильно.

Дуже часто відмовляється з «шадовою» «Я спробував відтворити себе, щоб стати тим, що інші бажали мені, не зробивши те, що я хотів зробити, і не пропустити кращих моментів життя». І це важко сперечатися, але Уважайтеся, що повага для себе також є частиною вашої особистості.

Так що все життя, що ви проживали, це твої, як життя буде вашим. Визначте і зважте своїх помилок, ви не повинні пошкодити, що було втрачено, але подивіться на силу нових досягнень. Правильне ставлення до пошуку вашої ідентичності - мотиватор для пошуку себе, джерела енергії для реалізації нових ідей, способу подарувати імпульс уяві і знайти відповідь на питання, хто людина і хто хоче стати.

Для того, щоб бути в курсі проблеми, щоб вирішити його навпіл.

У профільній літературі ви можете знайти різні способи та способи придбання Вашого стилю. Рекомендується зберігати щоденник, писати листи до себе, як в майбутньому, так і в минулому.

Якщо у вас є сім'я, обов'язково обговорити почуття, страхи і турботи. У зв'язку з тим, як зробити рішення, поступово ставши однодумцями, допомагаючи як самостійно, так і вашому партнеру зрозуміти свій і свій внутрішній світ, щоб реалізувати свій шлях життя, намітивши намітки на наступний шлях. «Експанд» свідомість, дізнатися, як шукати знайомі речі ззовні, переоцінюючи їх сутність. Видання

Автор: Марія Кудрявцева

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: maria-kudryavtseva.ru/roman-s-tenyu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное