Одні мами: смішний текст про батьківство

Коли дочка прибула, я був 23. Моя дочка біологічний батько три роки молодше мене, і він був смішний, щоб подивитися його історію про вирощену жінку і наївну і недосвідчену себе 27.




Я не знаю, що робити, що було право і що не було, і я зробив багато речей інтуїтивно зрозуміло.Наприклад, вона відмовилася від здобування батька дитини, абсолютно раптом попросила його (дочка потім шість місяців) що станеться після весілля (ясно вірю, що пропозиція означала, що він якось - нарешті - був серйозним, але виявилося, що це був красивим жестом, який забарвив свою самооцінку). Історії про красиві жести ще кілька, після чого почалися потворні.

Друга інтуїтивно зрозуміла дія не була формалізувати батьківство - тепер думаю, що візи дочки і записи і виїзди будуть залежати від цієї особи, я думаю, що надзвичайно непристойний.

Я часто чую питання «Чому ви народжуєте притулок» жінкам, які знайдуть себе в складній ситуації розлучення або розведення дитини. І якщо вони психологи, питання додано до «навчитися, то яким є професіонал? й

Я не був професіоналом, але я був студентом. І він не був дупу, але вдачливий, злегка примхливий хлопчик з низьким голосом і красивими жестами.

Що він зробив після того, як він був вашим вибором і його відповідальність. Я можу сказати, що я був щасливий, щоб мати кращий, я не стала дружиною цього персонажа, і мій дочка назвав батько набагато більш підходящої людини. Іноді я дуже сердитися з чоловіком - як і будь-яка дружина - іноді він не любить. Але я знаю, що якщо він прийшов до школи на ранок, це не буде історія про позування перед дитиною.

І всі роки, які переконували мене одне: Я зробив краще в цій ситуації.

Але правда, всі мої риси — що навіть коли я втратив свою роботу в кризі, я знайшов часову роботу і я можу подбати про себе, що моя дочка і я ніколи не їхав голодний, що я завжди знайшов гроші на канікули і розваги, що я продовжував вчитися і побудувати кар'єру, для багатьох це був історія про те, що велика і сильна.

І це означає, що ви не були вичерпані, ви не хворіли, ви не втратили стабільності, ви не потрапили в боргу, ви не втратили багато років сну.

Я знаю, як страшно це бути самотнім.В залежності від зарплати, якщо ви їсти. Коли ви боїтеся хворим.Коли ви не можете вибрати "нінію або виготовити себе"?





Мені стало простіше, рік після повернення в Москву - коли з'явилася фінансова стабільність, другий бабуся почав приїхати до Сандри на суботах, в деяких точках мій чоловік почав застрахувати мене. А дочка вже 3,5.

Я ніколи не збираюся мати історію про «зустрінеш, закохався в любов, запланував весілля, а через кілька років вирішив мати дітей. й Він був, і навпіл я не був готовий.

До 3,5 років її дочка мала період страшної нестабільності і постійного страху. Це те, що багато однодумців живуть в.

І вони роблять, дійсно. Я зумів. Але якщо у вас є можливість допомогти молодим мамам з дитиною - грати з дитиною на вихідні, піти в магазин, поспілкуватися з нею ввечері про що-небудь, дати їй гарну вакансію - зробити це.

Не відіграйте стипендію "Що забули мене" гру, яка кількість моїх друзів зробили.Вона, ймовірно, пам'ятає її ім'я зі складністю. Зателефонуйте Приїжджайте в гості.

Залишайтеся з нею, поки вона в бункері і з божевільними очима. Не оцінюйте її - вона займе пару років і буде нормально.
Або ви втратите її.

І не скажеш її міцною. Вона, ймовірно, хоче вбити для цієї фрази. Я дуже хочу.

І не скажеш її, вона вибрала невірну людину, або що вона зробила щось неправильно з батьком дитини. Вже багато разів думав, що не можна уявити.Видання



Автор: Арідне Імж

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: vk.com/adriana_imj?w=wall1594856_2684%2Fall

Категории

Смотрите также

Новое и интересное