Sharon Olds: 3 способи перебудувати себе після розбиття

Чудовий поет.Шарон Старі.Я пішов через період самотності після розлучення. Понад 30 років разом, чоловік залишив її на іншу жінку. Старі написав про свій досвід розбиття в книзі віршів Stag's Leap ("Deer Jump"), для яких вона отримала два престижні нагороди одночасно: Премія Пулітцера та премію T.S. Eliot.

У ній багато дивовижних віршів, які ви дивитесь на стосунки. Старі опублікували колекцію в 2012 році, 15 років після її розлучення - вона зустрілася з новою любов'ю і видала ще одну книгу поезії - також вражає, про взаємини та сексуальність.







Шарон Старі три незвичайні поради як вижити самотність:

1,1 км Кар'єра ручної роботи з вами.

У мене завжди була слабка слабкість для певного роду ручника – не мережива, але з малюнками. Моє улюблене оформлення – «Каліфорнія» з картою «Золоті держави» з ілюстраціями та морем золотистих маків. Крім того, у мене є стеки інших, різні хустки, деякі з яких я зшиваю своїми руками.

Коли я був дитиною, цей маленький шматок тканини бачив як символ жіночої міцності, почуття і краси. Мама завжди зберігають їх на руці, а також елегантні дорослі жінки, які носать більше панчіх і рукавичках. Здавалося б, що хустяні хустки відбулись удачі і можливо трохи магії. Яким буде магія під рукою Великодні яйця? Бабі?

Я ще думаю, що вони як мій талісман влади. Під час розлучення я впевнений, що завжди були кілька ручників в моєму пурпурі. Вже зараз, через роки, я все ж знову на своїй потужності. На сірих, похмурих днів, коли я збираю поїзда до роботи в Нью-Йоркському університеті, я займав хвилину і витяг з мого гнійного різнобарвного хустку: темне позолота, рубець, індиго, світле вишня і зелень!

2. Написати те, що ви дійсно думаєте.

Я вірю, що якщо ми даємо себе безкоштовно і довіряємо наші думки з папером, ми дізнаємося дивовижні речі про наш внутрішній світ. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. З дня мій чоловік оголосив, що він пішов, я почав писати - багато. Я хотів зробити щось з моїм раптово змінним життям, щоб розбити пісню, торкнутися на папері. Я нагадав себе, що ніхто не бачив, що було написано... вона допомогла мені бути вибраним і перемогти внутрішній цензурі. Пізніше я вирішив, що було написано, пошук читачів в цьому випадку не здавалося мені найважливіше.

Зберігати щоденник або створити щось інше – вірші, годівниця для птахів, шоколадний пиріг – це самореспект. Ви докладаєте зусиль. Ви тримаєте намагатися. Ви не лежите, поразили, на землі, здаляючи і опускаючи руки. Є ще одне майно в письмовій формі, яке дуже дорого для мене, через яке ми можемо говорити про відсутність, мертвих, відчужених, і тих, для яких ми ріки - всі люди, з яких ми відокремлені. Ми можемо бачити їх знову, зрозуміти їх краще, навіть сказати

3. У Підігніть вашу землю, навіть якщо ви повинні клацнути на стілець за сміливість.

Повільно і поступово, протягом багатьох років, серцем, почуттям, що я був рваним на шматки, як мій шлюб згорнувся, підпорядкований. Але коли я був окремо, я зрозумів, що, як людина, я все одно маю досить сильну емоційну залежність від мого партнера, бажання мати когось навколо миру. Так, я стояв на власні ноги, але не досить міцно. Я ще не боявся людей і, крім того, коли я пишу, я не впевнений. Коли я зустрівся з іншими викладачами в університеті, і вони висловили думки, з якими я не погоджуюсь, я використовую, щоб сказати, «Чому цікаво,» або «Так, я знаю, що ви йдете про», замість того, щоб обговорити їх.

Так я повірила себе. Повідомляємо колегу, «Я не погоджуюсь з вами», – я мав тримати руки в кріслах, бо коліна ховалися. Але я зробив це. Я відчув, що я можу захистити свою точку зору в нових відносинах. І я вірю, що я хотів би зробити це.Видання



Схарон Лесбі

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: smart-cookie.com/relationships/kak-perezhit-rasstavanie-3-sposoba-sobrat-sebya-zanovo/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное